Астрологи склали приголомшливий прогноз знакам Зодіаку з 17 травня

На багатьох представників зодіакального кола чекають різкі та раптові потрясіння, багаті та бідні можуть запросто помінятися місцями.

16 травня 2023 року відбулася інгресія Юпітера у знак Тельця. Астрологи минулих століть називали Юпітер «Зіркою королів».

Астролог розповіли, як це явище вплине на знаки Зодіаку.

Зараз у знаку Тельця і, відповідно, у місці свого «падіння» знаходиться ще й транзитний Уран, що загрожує нам серйозними соціальними потрясіннями протягом найближчого року, а особливо у квітні 2024 року. У якийсь момент миролюбний Телець може перетворитися на бойового бика, здатного змести все на своєму шляху, стверджують астрологи, тому будь-які помилки в цей період можуть мати непередбачувані і неприємні наслідки.

Особливо це стосується Водоліїв, Скорпіонів та Левів, на яких рине максимальний потік потрясінь та змін. Для багатьох змін можуть означати відчутне зниження соціального та матеріального статусу.

Їм треба бути готовими до серйозних випробувань у соціумі та перевірки на міцність своїх переконань та поглядів, резюмують есперти.

Головними вигодонабувачами наступних змін стануть Тельці, Діви та Козероги, яким транзит Юпітера Тельцем несе чарівні зміни в житті, зростання матеріального добробуту та привілейований соціальний статус. А хтось із них навіть буде отримає нагороди.

Серед переможців опиняться і Раки та Риби, яким можна готувати кишені не тільки для грошей, але все ж багато важливих подій астрологічного періоду для них “пройдуть по дотичній”, повною мірою стати фаворитами «Зірки королів» їм навряд чи вдасться.

А для Овнів, Близнюків, Терезів та Стрільців також є гарна новина – чорних хмар транзит Юпітера Тельцем їм не несе, але й феєричного успіху їм чекати не слід. Багаті та бідні залишаться при своїх статках.

You cannot copy content of this page