Астрологи склали ТОП-3 щасливчиків тижня

ВОДОЛІЙ. Першими, хто відчує на собі підтримку Фортуни, будуть Водолії. Ніщо й ніхто не зможе їх зупинити. Цього тижня Водоліям важливо не витати в хмарах, а цілком зосередитися на вирішенні практичних завдань. Зараз для них настав сприятливий діловий час, і цим потрібно користуватися.

Водолії з легкістю усунуть всіх суперників і розчищеною доріжкою пройдуть до своєї головної мрії. Астрологи переконані – цей тиждень стане для Водоліїв успішним у фінансах.

ТЕРЕЗИ. Ще один представник повітряної стихії знаходиться на другому рядку нашого рейтингу. Тиждень, що настав, дуже підходить для рішучих дій. І якщо Терези хочуть “підбадьорити” себе по життю, то для цього настав ідеальний час.

Шанс отримати шалені та великі гроші, у Терезів дуже великий. Але, щоправда, ці гроші підуть “в пісок” так само швидко, як і прийшли.

БЛИЗНЮКИ. Близнюки, взагалі, є справді унікальним знаком. Більшість життя вони пропалюють свої гроші, веселяться на всю котушку, перебувають у боргах, але в результаті одного разу обов’язково розбагатіють.

Цього тижня успіх побалує своїх улюбленців солідними матеріальними подарунками, у тому числі й щасливим лотерейним квитком. Однак, ключовий успіх чекає Близнюків у бізнесі, де багато вдаватиметься напрочуд легко.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page