Астрологи знають, до чого готуватись знакам зодіаку 5 жовтня?

Астрологи пояснили, до чого готуватись знакам зодіаку 5 жовтня?

ОВНИ, підкріпіть свій звичайний натиск розумінням чужих слабкостей. З боку оточуючих можливі дивні реакції та вчинки: не посилюйте конфлікту. Добре освоювати нові інструменти.

ТЕЛЬЦЯМ варто наголосити на завершенні якогось циклу у своєму житті. На левову частку вашої енергії претендують молодші родичі. Романтичний вечір виявився б приємним доповненням.

У БЛИЗНЮКАХ почуття та емоції зараз переважають над розумом, що може мати цікаві наслідки для їхньої кар’єри. Підсвідоме прагнення комфорту надихне на походи магазинами.

РАКИ претендуватимуть на те, щоб і на роботі, і вдома останнє слово залишилося за ними. А те, що вам зараз дійсно потрібне — це якісні зміни. Насамперед це стосується здоров’я та особистого життя.

У ЛЕВІВ можливі короткі, але спекотні сутички з оточуючими. Бажано не брати участі в розглядах, які не мають прямого відношення до вас. Все дійсно важливе та значуще в особистому плані перенесіть на вечір.

ДІВИ займаються справами з абсолютно різних областей, причому примудряються це робити одночасно. Використовуйте частину дня, щоб переглянути плани та відмовитися від неперспективних проектів.

ТЕРЕЗІВ чекає подвійний, суперечливий день. Гарний час для того, щоб здобути перемогу над таємними ворогами, особливо якщо ці вороги — ліньки і тенденція відкладати все “на потім”.

СКОРПІОНИ можуть знову визначитися з цілями на найближчий період. Можна зробити щось нове, несподіване для себе. Робота над іміджем відкриє щось нове у вашій зовнішності.

СТРІЛЬЦІ, день подарує вам чимало послань, які перевіряють на гнучкість, здатність до імпровізації. Навіть найскладніші проблеми зрушать із “точки”, якщо ви зміните до них своє ставлення.

КОЗЕРОГАМ рекомендується розпочинати цикл фізичних вправ та іншої шляхетної роботи зі своїм тілом. Багатьом настав період звершень, емоційного розкріпачення.

ВОДОЛІЇ, все, що ви задумаєте, може виповнитися протягом місяця. Зірки будуть розташовувати до творчості, особливо спільної. У професійній сфері не тікайте від з’ясування стосунків

У РИБ потрібний період для прощення минулих образ і прийняття людей такими, якими вони є. Ближче до вечора вдасться дати новий хід відкладеним справам та розібратися із заплутаними особистими питаннями.

You cannot copy content of this page