Астропрогноз для всіх знаків зодіаку на лютий 2024 року: буде час і для кохання, і для перспективних справ

Цього року лютий — особливий місяць, у якому хтось народиться і 29 числа — рік високосний. Меркурій, який спритно передає ментальну енергію на Землю, 5 лютого переміщається на знак Водолія, також пов’язаний з інформаційним полем космосу, де пробуде до 23 числа.

У повітряній стихії він висловлює готовність обмінюватися знаннями та інформацією, здійснювати наукові відкриття, прагнення до контактів та вміння об’єднати людей за допомогою красномовства та яскравих гасел. З переходом у водну рухливу іпостась Риб, Меркурій починає виявляти свої властивості ослаблено — розпливчастість і хаотичність розуму, суєта у справах і дезорганізованість.

Але це найкращий час для творчих діячів езотериків та психологів. Молодий місяць 10 лютого також відбувається у водолії і збігається з новим роком зеленого дерев’яного дракона за китайським календарем.

Енергетичний імпульс спрямований на інтелектуальну діяльність, самоосвіту, впровадження нових технологій та проектів у повсякденне життя.

13 лютого Марс привнесе до сектору Водолія активність та сміливість, прагнення до незалежності. Легше стає заводити друзів, брати участь у громадській діяльності, керувати колективами людей.

Представники бізнесу та науки, політичні діячі активно впроваджують нові ідеї та технології у свою діяльність. У той самий час підвищується конфліктність і непередбачуваність у поведінці.

Венера з переходом у Водолій 16 лютого посилює оптимізм та надію на краще, схиляє до безкорисливого служіння суспільству. Гарний час для прояву здібностей у світі мистецтва, науки, соціології, астрології, дизайну, косметології.

З’являється спрага нових відчуттів у стосунках. У фінансах великий ризик як спонтанних витрат коштів, і альтруїзм. Час для залучення меценатів та спонсорів.

Таким чином, з 5 по 19 лютого максимально виявлено енергію прогресивного Водолія. Гасло «свобода, рівність, братерство» актуальне зараз як ніколи.

На арену виходять нові громадські та політичні лідери, рухи, ідеологія. Люди, народжені під цим знаком, отримують максимальні привілеї, приплив енергії та наснаги.

Також не в образі Близнюки та Терези, так вони сприятливо синхронізовані з цими потоками. Промінчики удачі доходять до Овнів та Стрільців.

А ось Леви, Тельці та Скорпіони відчують напружений вплив. При цьому з’являється максимальна мотивація до розвитку та оновлення.

19 лютого Сонце змінює енергетику простору та висвітлює підводний світ знака Риб. Настає період таємних справ та закулісних інтриг.

Також зростає інтерес до духовних питань, налаштованість на ліричний та сентиментальний лад. Саме час робити добро і допомагати нужденим.

Водна стихія трохи змиє бунтарський дух, схиляючи до відпочинку, мрій про щось прекрасне, але нереальне. Настає час активності та яскравої реалізації у представників водної стихії – Риб, Раків, Скорпіонів.

Тельці та Козероги також отримують шанси вхопити успіх за хвіст. Але від вас буде потрібна особиста ініціатива та конкретні дії.

Вихід із зони комфорту забезпечений Дівам, Стрільця та Близнюкам. Налаштуйтеся на шліфування своїх найкращих якостей.

Використовуйте мету і фокус уваги на конкретній справі. Повний місяць 24 лютого Місяць зустрічає в Діві під напруженим впливом планет зі знака Риб.

З’являється надмірна імпульсивність і критичність у спілкуванні, потяг до негативного мислення. Найкраще сконцентруватися на виконанні копіткої роботи, підвищенні кваліфікації, на здоровому способі життя, збалансованому харчуванні та будь-якому самовдосконаленні.

29 лютого, прозваний у народі Касьянів день, енергетично складний. Світило з’єднається із Сатурном, створюючи аспект спокуси.

На багатьох чекає перевірка на наявність гордині, зарозумілості на адресу людей, які стоять нижче за соціальним рівнем, посилюється жадоба влади та контролю. Одночасно це заклик до порядку та дисципліни.

Розкривається багато таємниць — все приховане стає явним. Місяць у Скорпіоні чинить додатковий психологічний тиск.

Найбільш вдалі дні місяця – це 15–16 лютого.

Місяць, що росте, в Тельці допомагає закласти міцні основи благополуччя. Емоційний та фізичний підйом використовуйте для важливих та відповідальних справ.

У п’ятницю 16 лютого день максимально посилено впливом доброї та прекрасної Венерою. Ідеальний час для вирішення фінансових питань, покупки красивих і надійних речей, зізнань у коханні та романтичних побачень.

Несприятливі дні — 9, 23 та 28 лютого: не плануйте важливих справ, прийняття відповідальних рішень, укладання офіційних спілок та договорів. Краще присвятити час чищенню житла за допомогою свічок і пахощів, а також власному рятуванню від ілюзій.

You cannot copy content of this page