Астропрогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень із 22 по 28 січня 2024 року

Домінує міцно та стійко земна стихія. Марс і Меркурій з початку місяця перебувають у дисциплінованому та помірному Козерозі. Дане становище планет дає силу і витривалість для виконання енергетично витратних справ, здійснення важливих бізнес-проектів, для більш ретельного, точного осмислення інформації, наділяє розум зосередженістю.

А з 23-го числа Венера переходить у царство Сатурна. Це символ бізнес-леді — чорно-білої гами, що вимагає від інших дотримання субординації та ділового етикету.

З’являється практичність і розумність як у витратах, так і у відносинах. У почуттях спостерігається стриманість, але у цей час зав’язуються романтичні відносини, можна сміливо говорити про серйозність намірів партнерів.

Загалом, це чудовий час, щоб налаштуватися на робочий лад, задуматися про підвищення своєї компетентності та рівня професіоналізму. Посилення почуття обов’язку та відповідальності сприяє виконанню зобов’язань, правил, наділяє працьовитістю та терпінням.

Набагато легше вирішуються питання з офіційними установами, державними органами та вищими особами. Можна запланувати оформлення важливих паперів, підписання договорів та працевлаштування саме на цей період.

За підтримки Урана з’являються натхнення та інсайти. Оригінальне вирішення питань та нестандартні дії згодом призводять до народження геніальних речей та проривів у технологіях.

Сонце з переходом у волелюбний, бунтарський знак Водолія, налаштовує на мрійливий і доброзичливий лад одних, тоді як інші керуються ідеалізмом про досконале суспільство і готові до реальних зусиль для покращення миру.

До того ж великий трансформатор Плутон з’єднується зі світилом і вимагає зміни звичного порядку в соціальному житті. 25 січня повня на осі Лев — Водолій.

Емоції та почуття протиставлені его. Поряд із проявом творчості та самовираження зростає і ризик конфліктів.

Навколишні люди, діти та кохані можуть поводитися досить різко і зухвало. Але при цьому з’являється можливість звільнитися від токсичних стосунків, рамок та умовності.

І, нарешті, 27 січня, Уран робить розворот у директний рух у заземленому секторі Тельця. Він має намір продовжити непередбачувані зміни та потрясіння у банківській структурі, в галузі економіки та фінансів, сільському господарстві, змінити напрями у сфері мистецтва та ідеалах краси.

You cannot copy content of this page