Астропрогноз на квітень: місяць буде сприятливий не для всіх

Овен

Овнам варто перестати скаржитися на долю та на оточуючих людей, адже скарги переналаштовують свідомість на негатив, а також негативно впливають на здоров’я, відлякують нових людей та псують репутацію.

Людям даного знаку потрібно також перестати думати про те, що вони завжди мають рацію. Це не найкраща звичка, яку ненавидять оточуючі.

У квітні дуже важливо зберігати баланс значущості у відносинах романтичного характеру, у дружбі та у робочих відносинах. Потрібно ставити себе на перше місце, але при цьому не ставати черствими та гордовитими.

Телець

Тельці, починаючи з другої половини місяця, можуть стати більш тривожними. Тут про себе може дати знати повне сонячне затемнення 20 березня, що наближається, або неполадки з енергетикою Венери.

Також не варто робити необачних вчинків, щоб не формувати нові умови для переживань та стресу. У квітні слід дотримуватися правил і бути обережнішими, мудрішими.

Не виключено, що хтось із близьких людей зможе дати Тельцям дуже важливу та корисну пораду у коханні чи фінансовій сфері. Не потрібно ігнорувати допомогу збоку.

Близнюки

Близнюкам треба бути спокійними і очищати свідомість від поганих думок щодня. У цьому їм допоможе вміння медитувати. Агресивність, переживальність і недовірливість — три головні ворога щастя для цих людей.

Їм потрібно почати змінюватися зсередини, роблячи себе краще. У квітні, на думку астрологів, важливо переглянути свій підхід до вирішення звичних проблем. Найцінніший ресурс – час.

Саме про нього Близнюкам варто турбуватися найбільше. Експерти радять займатися приємними справами вдома, шукати нові джерела позитиву та натхнення.

Рак

Ракам у квітні, швидше за все, доведеться набагато більше працювати. Так буде не завжди, але в другій половині місяця ймовірність появи непередбачуваних проблем суттєво зросте.

У зв’язку з цим потрібно навчитися швидко та повністю відновлювати енергію. Перевтома з високою ймовірністю призведе до регресу, причому не лише у діловій та фінансовій, а й у любовній сфері.

Ракам потрібно навчитися змінювати обстановку та вчасно зміщувати фокус думок з роботи на відпочинок та назад.

Лев

Левів, як і Раків, можуть наздоганяти великі труднощі через перевтому. Якщо представники цього вогняного знаку відчують, що сили та мотивація починають закінчуватися, можна скористатися дихальною гімнастикою переможців, щоб вдихнути нову енергію.

У житті цих людей з’являться нові змінні. Це може бути люди, події, обов’язки. Боятися цього не варто, адже повна бездіяльність та очікування дива можуть змусити левів опинитися у програшній позиції, з якої вже ніяк не вийде вийти.

Діва

Не виключено, що планети допомагатимуть їм у критичних ситуаціях виходити з них переможцями.

У деяких справах можна бути тимчасовими спостерігачами. Іноді Дівам не варто лізти на рожон, а просто стежити за тим, що відбувається. Потрібно зібрати інформацію про те, як поводяться вороги та конкуренти.

Квітень – час аналізу, планування, підвищення мудрості та очікування зручного моменту для нападу. Дівам потрібно стати обережними та холоднокровними хижаками.

Терези

Терезам, цілком імовірно, доведеться вирушити у вимушену поїздку у квітні. Краще не подорожувати та відхилити пропозиції про відрядження, якщо є така можливість.

Якщо обставини зобов’язують кудись поїхати машиною чи іншому виді транспорту в інше місто або навіть країну, то краще скористатися змовами на вдалу поїздку.

Астрологи вважають, що невдачі в одній сфері для Терезів стануть підмогою до успіху в іншій. Всесвіт прагнутиме рівноваги, тому не варто говорити, що доля несправедлива, адже це не так.

Скорпіон

Скорпіонам у цей непростий, але передбачуваний час важливо стати активніше і енергійніше.

Астрологи вважають, що у квітні люди зустрічатимуть частіше за одягом, а от проводжатимуть не завжди за розумом. Це означає, що потрібно мати максимально презентабельний вигляд у будь-якій ситуації — хоч на побаченні, хоч на співбесіді.

Навколишні люди чекатимуть від Скорпіонів ініціативи, тож треба їм це дати. Представникам цього Знаку, які сидітимуть і чекатимуть на прояв активності від оточуючих, судилося розчаруватися.

Стрілець

Стрільцям у квітні везтиме, але зі змінним успіхом. Головна порада на цей період – не сидіти без діла. Багато хто напевно чув фразу «один день цілий рік годує».

Так ось, таких днів у квітні виявиться не один і не два. Їх буде дуже багато, тому потрібно шукати можливості і намагатися виносити уроки з усього, що відбувається.

У відносинах з людьми найгірший сценарій розвиватиметься для Стрільців, які люблять сваритися на людях, «виносячи сміття хати».

Козеріг

Козерогам варто в першу чергу усвідомити один простий факт про квітень – помірність тим часом згубна. Успіх супроводжує лише надмірність, але тільки не в тому випадку, якщо без обмежень працювати.

Втома може зіграти злий жарт із Козерогами, так що відпочинок вкрай важливий і корисний. Козерогам вдасться змінити свою карму, зробити життя кращим і загалом піднятися на новий рівень розвитку та успіху, незважаючи на труднощі, які може породжувати Марс у Знакі Раку.

Важливо пам’ятати про позитив та добрі справи. Квітнева доброта повернеться Козерогам сторицею.

Водолій

У квітні у Водоліїв погіршиться пам’ять, тому займатися навчанням варто у першій та другій декаді місяця, і то без надмірностей. У другому місяці весни можливі проблеми, які сильно підірвуть настрій, енергетику та здоров’я Водоліїв.

Якщо відбуватимуться неприємні ситуації, важливо користуватися медитацією відновлення захисту. Творча діяльність теж буде в занепаді, але не одразу. Потрібно встигнути зробити всю таку роботу до початку ретроградного руху Меркурій 21 квітня. Те саме стосується покупок.

Риби

Риби не зможуть досягти великих висот у справах, роботі, бізнесі та коханні, але у квітні вони з високою ймовірністю зможуть закріпити вже досягнутий раніше результат. Не виключено, що у квітні Рибам доведеться частіше вирушати у далеку дорогу.

Великих небезпек у дорозі представників цього знаку не чекатимуть, але вони можуть потрапити в неприємну ситуацію. У зв’язку з цим астрологи радять пам’ятати про народні прикмети перед подорожжю.

Буде чимало труднощів у роботі, але неробство зараз точно не панацея. Потрібно продовжувати працювати в поті чола.

You cannot copy content of this page