Астропрогноз на тиждень із 15 по 21 січня 2024 року для всіх

Парад планет у складі винахідливого Меркурія, активного Марса, великодушного Сонця та впливового Плутона вишикувався у серйозному і цілеспрямованому знаку Козерога. Цей період максимально конструктивний для роботи та просування кар’єрними сходами. Також у цей час рекомендується присвятити себе навчанню та обрати цілі на майбутнє. Розумний та логічний підхід до справи просто необхідний.

Сатурн є господарем Козерога, а отже, командує парадом. Перебуваючи в гармонійних аспектах, він структурує нашу діяльність, утримує ілюзії, формує тенденцію до здорових звичок. За короткий термін з’являється можливість зробити те, на що раніше вимагало б більше часу та енергії. У цей період слід чітко планувати свій графік та зводити фундамент для довгострокових проектів.

Місяць, що росте, сприяє починанням, допомагає засвоювати досвід і отримувати очікуваний результат. Він допомагає економістам, політикам, будівельникам та менеджерам. Також цей період вигідний для покупки дорогих речей, які підкреслять імідж людини.

Марс у Козерозі допоможе у зміцненні волі охочим попрощатися зі шкідливими звичками, взяти себе в руки, щоб піти у спортзал або розпочати новий серйозний етап у житті. І звички, закладені зараз, дадуть довгостроковий результат. Це стосується як справ, пов’язаних з роботою, так і відпочинку.

Венера сяє в елітарному і щедрому Стрільці, що робить особисте життя яскравим, але трохи нестабільним. Багато хто стає ласим на лестощі, при цьому ігноруючи деталі та уникаючи конкретики, не скупляться на світські пишні заходи та дорогі подарунки, вдаються до фантазій про прекрасне кохання. На жаль, вигадані образи партнерів згодом будуть далекі від реальності і рожеві окуляри зміняться на об’єктивну картину.

21 січня Сонце змінює знак і переходить у повітряну стихію Водолія. Також Плутон робить другу спробу заволодіти цим простором. Випробування на міцність та серйозні зміни чекають як самих представників цього знака, так і сфери діяльності, пов’язані з IT технологіями, авіацією та космонавтикою, радіоелектронікою та електрикою, залізничним транспортом та громадськими об’єднаннями.

You cannot copy content of this page