Астропрогноз від Анжели Перл на 17 листопада

Астропрогноз від Анжели Перл на 17 листопада

День хороший для бізнесу та ведення справ. Стихійна раптовість здатна привнести у справи свіжий струмінь і безліч оригінальних ідей, а обережна, вдумлива твердість убезпечить від непродуманих дій. День вдалий для укладання угод, проведення переговорів та прийняття відповідальних рішень.

Овен

Вранці можна встигнути багато, якщо не марнувати час марно. Навряд чи все йтиме за планом, але ви не розгубитеся, знайдете спосіб будь-яку ситуацію використовувати у своїх інтересах. Найкращим виходом зі становища пітиме на поступки з опонентом. Тоді це призведе до зміцнення вашої комунікацій, а якщо цього не зробити, то чекайте на великий скандал.

Телець

У Тельця буде привід задуматися про те, чи не надто мало часу вони з його коханою людиною проводять разом. У спробі все у світі встигнути нерідко просто залишається сил на спокійне спілкування. Адже так приємно просто провести весь вечір поряд, тримаючись за руки і говорячи ні про що. Сьогодні зірки схиляють Тельця присвятити час кохання.

Близнюки

Близнюкам потрібно сконцентруватися на роботі або на будь-яких інших обов’язках. Їм не треба боятися зізнатися собі, що вони витають у хмарах і це накладає відбиток на все, що вони роблять. Яєчня, що загоріла, забуті документи, зламаний каблук – звичайні речі, які можуть статися з Близнюками в п’ятницю через розсіяність. Що ж, іноді й помріяти не заважає, тим більше про такі піднесені матерії, як кохання.

Рак

Рак має всі шанси зрозуміти, чого він все-таки хоче від стосунків зі своїм обранцем, і як слід покопатися в душі коханої людини, а заразом і у своїй власній. Звичайно, для того, щоб розставити крапки над “i”, Раку доведеться сьогодні зіставити всі відомі факти та зробити з них певні висновки. Однак навіть у коханні іноді треба думати не лише серцем, а й головою. Щоб потім мати можливість спрямовувати події у потрібне русло.

Лев

Зірки категорично не рекомендують Леву сидіти вдома і на самоті вдаватися до любовних переживань. Навпаки, день буквально створений для нових вражень, нових знань та нових знайомств – достатньо набратися хоробрості та відчинити двері у великий світ. Хорошою ідеєю буде похід у театр, кіно чи відвідування якихось навчальних курсів. У п’ятницю Лев має шанс познайомитися з людиною, яка своїми знаннями та ерудицією приємно її здивує.

Діва

Діві доведеться виявити винахідливість, щоб налагодити стосунки зі своєю коханою людиною. Можливо, нещодавно між ними був конфлікт чи серйозне непорозуміння, і, хоча все начебто залишилося позаду, щось заважає рухатися далі. У п’ятницю зірки допоможуть Діві не лише зрозуміти витоки своїх любовних сумнівів та проблем, а й знайти до них творчий, нестандартний підхід.

Терези

Настрій Терезів буде мінливим, як погода у листопаді. Щойно був дощ, і ось виглядає сонце, а за ним цілком може початися злива або навіть шторм. Коханій людині Терезів буде нелегко витримувати їх емоційні капризи. Якщо Терези не зможуть взяти себе в руки, їх обранець скористається будь-яким надуманим приводом, щоб провести цей день подалі від них.

Скорпіон

Скорпіонові необхідно вирішити у своєму особистому житті важливе питання: йти вперед чи відступити? Дати задній хід, поки що не пізно, чи форсувати розвиток подій? Можливо, Скорпіон здатний навести чимало аргументів “за” та “проти” обох варіантів, проте головне, що йому треба зробити сьогодні, – це зазирнути у своє серце. Логіка та тверезий розрахунок – речі гарні, але тільки не тоді, коли йдеться про кохання.

Стрілець

Стрілець може дозволити собі багато чого, навіть флірт на робочому місці з кимось із симпатичних колег. Можливо, це просто підніме йому тонус і настрій, а можливо, несподівано для самого Стрільця службовий роман матиме приємне продовження. Тож про всяк випадок зірки радять Стрільцеві залишити у своєму щоденнику, у списку справ на п’ятницю місце для романтичного побачення, мало що.

Козеріг

Козерогу не варто сподіватися на глобальний прорив у любовних стосунках: він навряд чи станеться. Час форсувати події і переходити в наступ ще не настав, так що головне зараз – як слід закріпитися на старих рубежах і чекати на більш сприятливий момент. Виявивши витримку, Козеріг не пошкодує, поки він може насолоджуватися поточним моментом.

Водолій

Водолію може здатися, що людина, яка йому подобається, не помічає її або навіть навмисно ігнорує. З цього приводу Водолій здатний нафантазувати все, що завгодно і в результаті зіпсувати собі настрій. Проте зірки радять йому не робити поспішних висновків: цей день зовсім не є показником. Можливо, обранець Водолія просто втомився?

Риби

Рибам не знадобляться слова, щоб сказати коханій людині про свої почуття. Вони з ним налаштовані на одну хвилю, знаходяться в резонансі, і набагато більше всяких слів за них говорять їхні жести та сяючі очі. Рибам варто запам’ятати цей стан гармонії, щоб продовжити його якнайдовше.

You cannot copy content of this page