Атака Меркурія: які 3 знаки захопить багряний транзит з 20 жовтня

Атака Меркурія: які 3 знаки захопить багряний транзит з 20 жовтня

Астрологи передбачали, які доленосні рішення ухвалять представники сузір’їв

Планета Меркурій, що символізує комунікацію та інтелект, несе у собі якийсь багряний слід. Астрологи попереджають, що з 20 жовтня три знаки зодіаку будуть у небезпеці під час цього астрологічного транзиту.

Меркурій, планета, відповідальна за обмін інформацією та комунікації, відіграє значну роль в астрології. Її рух через знаки зодіаку може впливати наш спосіб спілкування, прийняття рішень і навіть наші відносини. З 20 жовтня Меркурій переходить із знака Діви на знак Терезів, і ця подія несе в собі деякі виклики.

Перехід Меркурія до Терезів, який триватиме до 4 листопада, супроводжуватиметься особливим астрологічним явищем – спаленням. Це означає, що Меркурій перебуватиме близько до Сонця, що може вносити негативний вплив на його вплив у цьому періоді.

Три знаки зодіаку будуть перебувати в особливо небезпечному положенні під час цього багряного транзиту:

1. Рак (21 червня – 22 липня): Раки можуть відчути, що їх зазвичай інтуїтивні здібності та здатність до емпатії піддаються випробуванню. Цей період може супроводжуватися конфліктами у спілкуванні та неясністю у рішеннях.

2. Діва (23 серпня – 22 вересня): Для Дів, чиї якості аналізу та деталізації часто цінуються, цей період може бути викликом у галузі комунікації. Їм може бути важко висловити свої думки ясно та чітко.

3. Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада): Скорпіони, відомі своєю пристрастю та інтенсивністю, можуть відчувати, що їх звичайна здатність до маніпуляції та поглибленого аналізу перебуває під тиском. Важливо бути більш обачними у спілкуванні та уникати конфліктів.

Цей період транзиту Меркурія до Терезів, особливо з урахуванням його спаленого становища, наголошує на важливості ясної комунікації, терпимості та дбайливого ставлення до слів.

Знання астрології може допомогти знакам зодіаку підготуватися до цих викликів та використовувати їх на свою користь, зміцнивши свої навички спілкування та вирішення конфліктів.

You cannot copy content of this page