Багатий час: Тельці, Терези, Козероги та Водолії отримають особливі подарунки

Покровителем стане зелений дерев’яний дракон.

Незважаючи на те, що рік високосний, у 2024-му створення пар, початок стосунків, перехід на новий рівень будуть вдалими. Для кого друга половина січня стане особливо успішною, розповіли астрологи.

ТЕЛЕЦЬ. Друга половина січня для вашого сузір’я буде багатою на приємні емоції та незабутні моменти. Тельці, які зараз ще самотні, матимуть змогу познайомитися з особливою людиною. У ній ви незабаром знайдете споріднену душу та багато точок взаєморозуміння. Ви здивуєтеся, наскільки комфортно вам спілкуватиметься з новим знайомим. Особливо цінним для вас стане його/її підтримка та прийняття вашої особистості та характеру.

Тельці, які вже перебувають у парі, можуть захотіти додати тепла у стосунки. Дракон не рекомендує шукати авантюри, щоб не поставити в незручне становище свою половинку. Якщо все-таки хочеться якось освіжити почуття, організуйте незвичайне побачення або вирушайте у спільну коротку подорож. Також корисними для стосунків будуть розмови, в яких вдасться краще пізнати свою половинку через запитання.

ТЕРЕЗИ. Наприкінці січня для вашого знаку відкриється багато можливостей для покращення романтичних стосунків. Представники Терезів, які вже в парі, відчують готовність перейти на наступний рівень. У першому місяці року зросте шанс отримати пропозицію, вибрати точну дату весілля чи отримати звістку про грядуще поповнення.. Ви і ваш партнер з упевненістю зробите крок на новий щабель, чим доведете один одному щирість почуттів.

Терези, які ще перебувають у вільному статусі, також не нудьгуватимуть у січні. Ті, хто хоче збудувати стосунки, мають високі шанси зав’язати нові знайомства. Особливо вдалим буде спілкування у мережі. Давній знайомий може почати цікавитися вашою особистістю. Ті Терези, які цінують свою незалежність, продовжать насолоджуватися свободою. При цьому затишшя від залицяльників не чекайте. Вони, як і раніше, намагатимуться підкорити ваше серце. Вирішувати лише вам.

КОЗЕРІГ. Друга половина січня у вас буде насиченою на пригоди, поїздки, зустрічі, івенти. Неодружені Козероги стануть центром уваги та приваблять своєю чарівністю деяких гідних кандидатів. Не пришвидшуйте події, навіть якщо здається, що це кохання з першого погляду. Тримайте поки що дистанцію, акуратно перевіряючи чистоту помислів потенційного залицяльника.

Сімейних Козерогів чекають цікаві заходи у компанії коханої людини. Можете сміливо планувати на другу половину місяця поїздку на двох, наприклад, до СПА-центру або екоготелю за містом. Вам конче необхідно насолодитися товариством один одного далеко від метушні і галасливих людей.

ВОДОЛІЙ. Кінець місяця для Водоліїв обіцяє бути щасливим. Усі старі конфлікти та образи будуть вирішені та прощені. Сімейним парам вдасться повернути довіру у стосунки, опрацювавши свої помилки та особливості характеру. Січень покаже, що ви гідні один одного, якщо захотіли все налагодити щиро. Можете замислитись над подальшим розвитком союзу.

Самотні Водолії мають навчитися слухати своє серце, а не думку інших. Особливо твердо варто відповідати родичам, які наполегливо просять весілля та онуків. Не варто йти у них на поводу, ризикуючи власним щастям та емоційним станом. Крім того, Зелений Дракон дуже хоче, щоб ви полюбили насамперед себе. А особливий подарунок вам він вручить трохи згодом.

You cannot copy content of this page