життєві історії
Батьки стали добре заробляти і більше не потребують мене

Все дитинство я соромилася того, що наша сім’я – бідна. Ходили ми в одному і тому ж, на прибирання та охорону в школу гроші не здавали, харчувалися простими продуктами.

Але якщо відкинути грошове питання, я можу з упевненістю сказати – ми були щасливими. Джерело

Тато працював з 8 до 17-00 в офісі. Мама сиділа вдома, вчила зі мною уроки, дивилася серіали. Увечері ми збиралися всі разом, їли, сміялися, обговорювали.

І багато мріяли про те, як би ми жили, якби у нас було багато грошей – їздили б на курорти, в кращі парки світу.

Продали би свою квартиру і купили б величезний заміський будинок з власним басейном або пентхаус в центрі міста.

Я дуже часто думала про те, що якби моя мама вийшла на роботу, то ми б уже почали жити краще, не в мріях, а наяву. Вона працювала в юності, але зрозуміла, що сидіти вдома їй подобається більше.

Коли я стала справлятися з уроками самостійно, мама знайшла підробіток в інтернеті. Їй запропонували наповнити сайт описом фільмів і серіалів, а ще написати відгуки до них від імені різних людей.

Цей сайт заробляв на тому, що люди скачували фільми за гроші, своїм прибутком вони готові були поділитися з мамою.

Вона розповіла нам з татом, що їй виплатять великі суми через 2 тижні. І ми вирішили, що підемо в ресторан, купимо обновки всієї сім’ї. Я була така рада! Але саме цей момент став переломним.

Мамину писанину високо оцінив замовник. І скинув ще кілька замовлень. Мама з легкістю справлялася з завданнями. За місяць вона заробила багато грошей. Тато запропонував – якщо так піде і далі, зробимо ремонт в нашій квартирі.

Читайте також: Син віддав маму в будинок для людей похилого віку, але її останні слова, перевернули все його життя

І мамі щастило. Вона знайшла ще трьох замовників і підняла цінник за свою роботу. Тата теж підвищили на роботі.

Я засинала і мріяла, що батьки зможуть купити мені хороший ноутбук або смартфон. І що я буду одягнена краще за всіх в класі. Влітку змотаємося за кордон.

Мама і тато гроші відкладали. Не витрачали їх. Мені стало здаватися, що ми жили «на широку ногу» до того, як вони стали добре заробляти, тому що відразу батьки стали жадібними, грубими.

Стали рахувати кожну копійку, завели окремі банківські рахунки. Я їх майже не бачила, вони весь час проводили за своїми комп’ютерами.

Затіяли ремонт. Потягнулася низка суперечок і скандалів. Наша сім’я руйнувалася на очах. Мене батьки не помічали, я їм стала не потрібна. В мої обов’язки увійшли прибирання і приготування вечері. Я накривала на стіл, але вони не йшли.

Вечеря остигала. Вони приходили і з’їдали його холодним, кожен окремо. Моє навчання їх не хвилювала. Мама, яка тряслася над моєю успішністю, зізналася, що навчання – це дурниця. Головне, вміти гроші заробляти.

Я стала зависати будинку у сусідки, її дочка вчиться в моїй школі. Вони не знають, скільки заробляють мої батьки і що ми тепер офіційно багаті.

Правда, мама дає мені гроші на шкільну прибиральницю. І на обіди поза домом, адже тепер готувати їй колись.

Що буде з нашою сім’єю далі – я не знаю. Але особисто мені батьківські гроші щастя не приносять.

facebook