Без рубрики
Батько зупинив весілля, коли побачив справжню сутність своєї падчерки. Історія з шокуючим кінцем…

Якщо ви живете з партнером, з-за якого ваша самооцінка постійно падає, йому нема чого робити у вашому житті.

Але іноді страх самотності пересилює прагнення до щастя, і ми дуже довго залишаємося в невідповідних відносинах. Навіть коли нам від цього погано.

Знайти в собі сміливість піти з деструктивних відносин буває нелегко, але чоловік в цій історії був доведений до точки, де у нього не залишалося іншого вибору.

Він написав про цю ситуацію на форумі Reddit і отримав підтримку тисяч незнайомців, які прочитали його пост.

Ось що він написав:

«Весілля моєї пасербиці повинна була відбутися 3 серпня. Останні півроку вона і її мати були повністю поглинені підготовкою до торжества (я говорю “її мати”, тому що ми не були одружені, хоча прожили разом кілька років).

У грудні минулого року моя пасербиця закінчила університет. Я заплатив за її навчання 40 тисяч доларів, не дивлячись на те, що ВНЗ був державний. Протягом усього навчання і після її закінчення вона жила з нами. Коли вона закінчила середню школу, я купив їй машину, щоб вона могла сама їздити на заняття.

Іноді її батько-нероба згадував про існування дочки, а вона підлещувалася перед ним. Він не вклав ні копійки ні в її освіту, ні в її виховання, хоча це вина її матері, яка до сих пір любить цю людину і хоче, щоб він був присутній в її житті. Через якийсь час він зникав з міста і їх життя, розбиваючи серце і порушуючи дані обіцянки.

На весіллі повинно було бути максимум 250 гостей. Я приготував свій список з 20 осіб, яких хотів запросити, так як взяв на себе всі витрати на проведення торжества. Вони взяли мій список і пообіцяли включити людей в загальний перелік запрошених. Тому я попередив цих людей, що вони отримають запрошення і не повинні нічого планувати на цю дату.

У суботу на поле для гольфу я зустрів свого друга, який був в тому списку і запитав, чи йде він. Він сказав мені, що він не запрошений: він отримав повідомлення, але не запрошення.

Воно лежало в його машині, і він показав мені його. Насправді, це було всього лише повідомлення і моє ім’я ніде не значилося. Зате було зазначено ім’я батька і матері нареченої.

Це призвело до досить серйозного конфлікту з моєю дівчиною, оскільки пізніше я дізнався, що НІХТО з мого списку не було включене в остаточний список гостей, тому що “250 чоловік – це дуже багато”. Я був злий, але нічого не міг вдіяти, бо важливі для мене люди вже були ображені.

Вона сказала: “Якщо хто-небудь відхилить запрошення, ти можеш запросити кілька людей”. По-моєму, ця моральна ляпас є вищим ступенем несправедливості. Так суботній день і настрій були зіпсовані.

Вчора ми провели недільний обід з сім’єю майбутнього зятя, на який прийшов нежданий гість – “Справжній Папа”. За столом моя пасербиця оголосила, що її “Справжній Папа” зможе прийти на весілля і відвести її до вівтаря.

Ця заява була зустрінута хором вигуків: “Як здорово!”, “Це чудово!”.

Напевно, ще ніколи в житті я не був такий злий і принижений. Мене трясло. Знадобився якийсь час, перш ніж до мене повернулося самовладання. Якщо чесно, до цього я був готовий або розридатися або накинутися на нього з кулаками, або і те й інше відразу.

Як тільки я зібрався з духом і зміг говорити, я встав із стільця і ​​сказав, що хочу виголосити тост. Я не пам’ятаю точно, що я сказав, але суть в наступному:

– Я хочу сказати тост. – У моїх вухах стояв дзвін ложки про келих. – Мені було дуже приємно бути частиною цієї родини протягом останніх десяти років.

Ах, як мило.

– У цей момент свого життя я відчуваю величезну подяку до нареченого і нареченої за те, що вони відкрили мені очі на щось дуже важливе.

Присутні обмінялися усмішками.

– Вони показали мені, що для цієї сім’ї я значу зовсім не те, що думав.

Тепер на обличчях у кімнаті з’явилося здивування.

– Хоча я колись вважав себе главою сім’ї або хрещеним батьком, якого поважають і просять про допомогу в разі потреби. Тепер мені здається, що я займаю позицію банкомату, без кінця видає готівку і не більше того. Оскільки мене не вважали за потрібне зробити господарем, котрий приймав гостей як в запрошеннях, так і на церемонії, я передаю свої фінансові зобов’язання моєму наступнику, “справжнього батька”. Так що давайте привітаємо молоду пару і побажаємо їм щасливого сімейного життя!

Я випив свій напій.

– Тепер ви все можете розходитися.

Це егоїстично? Я повинен викласти 40-50 тисяч на весілля, на яку нікого не можу запросити? До якої я не маю відношення?

Так я закінчив всю цю маячню. Я закінчив стосунки зі своєю дівчиною і її донькою. Вчора я перевів гроші з нашого загального рахунку (у неї не було роботи з тих пір, як вона переїхала до мене).

Сьогодні вранці я обдзвонив всіх постачальників весільних послуг, яким я вніс аванс, щоб повернути свої гроші. У підсумку я втратив близько 1500 доларів за оренду місця проведення банкету, але інші організації без проблем зробили повернення.

Коротше: ти хотіла, щоб твій “Справжній Папа” було вказано на запрошенні, щоб відвів тебе до вівтаря і сіл на чолі столу? Відмінно, “Справжній Папа” також може і заплатити за все.

Апдейт. 9 червня, 1:15.

Моя дівчина і її дочка-наречена тепер не живуть у мене. Вони переїхали до нареченого. Я намагався не бути дріб’язковим, коли вони забирали деякі “свої речі”.

На цьому все закінчилося. Я поміняв замки, і тепер настав час все це відзначити. Я не можу повірити в те, що моя історія привернула стільки уваги, і мені дуже приємно було отримати підтримку від величезної кількості незнайомих людей.

Якщо я дізнаюся подробиці весілля, я дам вам знати. Однак не можу гарантувати, що буду намагатися дізнатися щось. З чуток, вони намагаються скоротити витрати і хочуть, щоб батьки нареченого допомогли їм фінансово.

Моя колишня дівчина спалила останній міст, коли я дізнався, що вона спробувала виписати собі чек з нашого спільного рахунку на наступний день після званої вечері з родичами нареченого. На той час я вже переклав гроші, тому думаю, я більший негідник, ніж вона, але чомусь я знав, що вона спробує це зробити.

Джерело

facebook