Життєві історії
Батьки залишили нам будинок. Оскільки я уже на той час мав власну квартиру, то дім повністю переписав на сестру. Навіть у маренні я не міг уявити, що вона з ним зробить

Нас у батьків було двоє: я і моя молодша на дев’ять років сестра. Батьки нам залишили свій будинок, але пізніше він став тільки сестри.

Я вже до цього часу сам купив собі квартиру, а їй потрібно було будувати своє життя. Тоді я сказав сестрі, що будинок вона може оформити на себе, я не буду претендувати.

Але будинок був розташований за межами обласного міста. Його вартість була не особливо великою. До міста ходили автобуси і електричка, але все простіше було працювати у себе.

А сестрі хотілося переїхати. Я їй пропонував тоді пожити у мене деякий час, поки вона буде шукати роботу.

Я хотів, щоб вона для початку спробувала і зрозуміла всі свої можливості. А після вже зв’язувалася з банком, продавала будинок і купувала собі квартиру в місті.

Такий розклад її не влаштовував. Я вже зрозумів пізніше, що це було пов’язано з тим, що вона хотіла купити машину. Саме так вона і вчинила після того, як продала будинок батьків.

А сама стала жити на знімній квартирі, яка була простою і маленькою. У місто тепер вона їздила на своєму автомобілі. Однак не порахувала, що на бензин потрібно значно більше грошей, ніж їздити на автобусі.

Тепер вона згадала про мою пропозицію і проситися пожити у мене. А моя дружина не хочу її пускати до нас.

Стверджує, що моя сестра доросла людина і постійно її рятувати ми не зобов’язані. Але ж це сестра! Так вона вчинила не правильно, але ж вона моя єдина родина. Заплутався і геть не розумію, що саме маю робити. Оберу одну – втрачу іншу. А як бути, ніяк не доберу?

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page