Без рубрики
Бажаєте купити все і навіть дружину? 6 країн де можна це зробити.

1)Індія

Серед жителів Індії понад 85% людей дотримуються традиційних поглядів, згідно з якими дівчина повинна вийти заміж лише за того чоловіка, якого вибере їй рідня. А вибирати, зрозуміло, намагаються тих, хто готовий дати великий викуп, якщо не у вигляді грошей, то хоча б у вигляді худоби.

2) Філіппіни

Тут дівчата самі йдуть в дружини за гроші. Це зовсім не проституція і не ескорт-послуги, а заміж «за оплатою».

3) Китай

Величезна кількість молодих чоловіків вже в найближчому майбутньому не зможуть знайти собі дружину серед свого народу, бо на 200 чоловіків випадає 100 жінок. В силу цього, всі, кому пощастило народити дівчинку, ставлять величезний за місцевими мірками викуп — 24 тис доларів.

4) Японія

В Японії мати справжню дружину і дитину — задоволення недешеве, а точніше навіть дуже дороге. Тому актуальними стали агенства «найму дружини». Самотні чоловіки можуть замовити собі дружину на тиждень. Ходити з нею за покупками, влаштовувати вечірки, вечеряти або гуляти по місту.

5) Пакистан

Населення країни міцно тримається за традицією, і дозволяти дівчині виходити заміж згідно з власним вибором ніхто не збирається. І викупи, до речі, платять тут значні. І це не дивлячись на фінансове становище людей.

6) Афганістан

Тут у дружини продають в буквальному сенсі. Причому з малих років. Опиратися цьому у жінок немає можливості: вони практично цілком позбавлені прав, а відносини з чоловіками тримається виключно на жорсткому патріархаті.

Читайте також: Що приховують за спиною стюардеси?

facebook