Береженого – Бог береже: астрологи передрікають знакам Зодіаку низку непередбачуваних та яскравих змін

П’ятого травня відбудеться квіткове місячне затемнення у містичному знаку Скорпіона.

Максимальна фаза затемнення спостерігатиметься о 20 годині 22 хвилині за київським часом. Експерти у сфері астрології оцінили небесне явище з астрологічного погляду.

Сонячні затемнення виявляють і висвічують, насамперед, яскравих індивідуумів, тоді як вплив місячних затемнень розподіляється однаково на всіх. З цієї причини місячні затемнення мають величезне значення для колективів та об’єднань безлічі людей, зазначають астрологи і додають, що нинішнє затемнення унікальне тим, що пов’язане з непередбачуваною планетою Уран.

Що ж до різних зодіакальних знаків, то найчутливішими до цього затемнення виявляться типові представники Тельця, Лева, Скорпіона та Водолія. У найгіршому випадку, вони можуть виявитися об’єктом чиїхось маніпуляцій, і вплутатися у кругообіг неприємних подій.

А ось щасливчиками нинішнього місячного затемнення ризикують стати Риби, Раки, Діви та Козероги. У їхньому житті стартує біла смуга. Цей час астрологи рекомендують використовувати по повній, щоб досягти кардинальних змін у житті.

Крім того, “цей час цілком може бути ними використаний для позбавлення від поганих звичок, та звільнення від непотрібних зв’язків, оскільки будь-які починання в період затемнення можуть мати тривале продовження”.

Овнам, Близнюкам, Терезам і Стрільцям у будь-якому разі нічого боятися негативних наслідків місячного затемнення, проте цим знакам зодіаку необхідно найближчим часом бути вкрай уважними не тільки в ділових питаннях.

Бо, як ми всі знаємо, «Береженого – Бог береже».

You cannot copy content of this page