Без грошей у кишені: експерти назвали імена п’яти головних невдах серпня

Без грошей у кишені: експерти назвали імена п’яти головних невдах серпня

Астрологи назвали п’ять жіночих імен, володарки яких у серпні опиняться на межі банкрутства та рахуватимуть копійки.

1. Евеліна

На думку астрологів, дівчата, які мають це ім’я, рідко вміють розподіляти фінанси. Евеліни і так часто не вгадують, коли варто заощадити, а в останній місяць літа потяг до марнотратства досягне логічного піку.

2. Євгенія

Євгенії, на думку експертів, рідко докладають достатньо зусиль для того, щоб просунутися у житті. У цих дівчат є схильність чекати на “манну небесну” — однак у серпні вони її точно не дочекаються.

3. Наталія

Наталії часто ставлять перед собою грандіозні та важкоздійсненні цілі, вважають астрологи. Коли їхні проекти провалюються, ці дівчата сумують та втішають себе покупкою дрібничок. Але наприкінці літа з терапією шопінгом доведеться почекати — інакше можна залишитись з порожнім гаманцем.

4. Олена

Оленам завжди хочеться отримати все й одразу, гнути спину за копійки – це не про них. Однак у серпні їм доведеться шукати способи зводити кінці з кінцями. Ймовірно, впоратися з тяжким періодом допоможе почуття гумору.

5. Кароліна

Дівчат із цим рідкісним ім’ям часто балують батьки. Кароліни, на думку експертів, виростають несамостійними та лінивими, зате з великими запитами та бажаннями. На жаль, у серпні їм доведеться самим знаходити гроші на свої розваги та гулянки.

You cannot copy content of this page