Без рубрики
Бідолашна недаремно боялася шафи у спальні: Під впливом мультика дівчинка-лунатик….

Проживаюча в місті Кайрфіллі (Уельс) 13-річна Хейзел Джорджина Бредлі ввечері спокійно лягла спати: мати побажала їй на добраніч, поцілувала і пішла. А на ранок шокований батько дівчинки виявив її повішеною в шафі її спальні. На Хейзел була надіта її шкільна форма, передають Патріоти України.

Коронер кваліфікував подію, як нещасний випадок, виключивши самогубство. Дитина, яка страждала сомнамбулізмом (розладом, при якому люди здійснюють будь-які дії, перебуваючи при цьому в стані сну) «зайшла в шафу уві сні і випадково повісилася».

Мати школярки розповіла, що її дочка боялася шафи у себе в спальні – після того, як неодноразово дивилася популярний мультфільм компанії Pixar «Корпорація монстрів», в якому монстри проникали в світ людей через шафи в дитячих кімнатах. Хейзел завжди закривала дверцята шафи на ніч. «У неї була дуже жива уява», – розповіла 43-річна Ребекка Бредлі.

Батьки часто заставали дівчинку ходячою уві сні по будинку. Так, незадовго до смерті, її знайшли в кухні – тоді вона теж одяглася уві сні в шкільну форму.Хейзел добре вчилася, любила плавання і була талановитим музикантом. «У неї було так багато всього, заради чого варто було жити», – кажуть її батьки.

Джерело

facebook