Бій Юпітера та Марса: які 3 знаки будуть під ударом планет 1 серпня

Бій Юпітера та Марса: які 3 знаки будуть під ударом планет 1 серпня

Астрологи розповіли, що принесе цю астрологічну подію

1 серпня 2023 року настане рідкісна та важлива астрологічна подія – тригон (трин) між планетами Юпітер та Марс.

Трин – це аспект, який вважається позитивним і обіцяє сприятливі зміни в житті багатьох людей. Однак, як і в будь-яких астрологічних аспектах, деякі знаки зодіаку можуть опинитися під впливом складнішого впливу цього періоду.

Трін Юпітера і Марса впливає на кілька знаків зодіаку особливо сильним і може принести деякі негативні наслідки для них. Ось три знаки, які варто бути обережнішими в цей період:

Овен (21 березня – 19 квітня):

Цей аспект може призвести до надмірної самовпевненості та необережності. Овни можуть бути схильні до ризикованих рішень і не завжди брати до уваги наслідки своїх дій. Важливо бути більш обачним і обдуманим у прийнятті рішень.

Лев (23 липня – 22 серпня):

Під впливом трінів Юпітера і Марса, Леви можуть відчувати надмірне бажання контролювати ситуацію та оточуючих. Це може призвести до конфліктів та непорозуміння з іншими. Важливо пам’ятати про терпимість та повагу до думки інших.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада):

Для Скорпіонів трін Юпітера і Марса може призвести до переоцінки власних можливостей та невдалого управління емоціями. Скорпіони можуть відчувати негативні емоції, що може вплинути на їхні стосунки з оточуючими. Важливо навчитися контролювати емоції та не переоцінювати ситуації.

Важливо, що астрологічні аспекти надають загальне уявлення про вплив планет різні знаки зодіаку, і кожна людина може реагувати ними індивідуально.

You cannot copy content of this page