Бізнес гороскоп на 25 лютого: основною проблемою може стати чиясь заздрість

Овен
Сьогодні вашою основною проблемою може стати чиясь заздрість. Ваші успіхи, схоже, колють комусь око, хтось може завадити вашим планам. Придивіться, хто це міг би бути, і постарайтеся вчасно нейтралізувати його дії.

Телець
Сьогодні вам зовсім не варто сподіватися, що немилість вашого начальника обійде вас стороною. На жаль, вам доведеться випробувати на собі всі його позитивні та негативні риси. Втім, може статися так, що на роботі він зовсім не з’явиться. Для вас це було б оптимальним варіантом.

Близнюки
Якщо ви розтратили більшу частину накопичених заощаджень, то сьогодні з’явиться можливість виправити свої справи. Ви можете отримати пропозицію, яка дозволить вам заробити, не надто перенапружуючись – треба лише швидко зорієнтуватися в ситуації.

Рак
Ви вже залагодили, хай і насилу, всі недомовленості між вами і вашим і начальством, проте в повітрі все одно ще навіює грозою. Тепер вам просто необхідно спокійно прийняти те, чого ви прийшли з шефом під час вашої розмови, і залишити всі конфлікти позаду.

Лев
Сьогодні на робочому місці вам захочеться відіспатися після довгої нудної ночі. Постарайтеся, однак, зробити це непомітно для начальства, колег і клієнтів, інакше у вас можуть виникнути значні проблеми у відносинах із товаришами по службі, та й кар’єра постраждає.

Діва
Сьогодні вам не захочеться не тільки працювати, а й думати – і особливо на тему вашої роботи. Тому якщо раптом така необхідність виникне, справлятися ви з нею будете з явним небажанням, а тому з низькою ефективністю. Навряд чи варто пробувати.

Терези
Сьогоднішній день не сприятливий для нових починань. Можливі дрібні збитки. Так що займіться чимось несуттєвим і простим, тим, що не потребує великих зусиль і не сильно впливає на ситуацію. Або ж зверніть увагу на вирішення сімейних проблем – робота може і зачекати. А ще краще проведіть час з родиною або наодинці.

Скорпіон
Сьогодні не вдалий день для вкладення грошей або для великих покупок. Відкладіть усі справи, пов’язані з серйозним витрачанням грошей, на потім, а поки займіться документами, якщо йдеться про роботу. Відпочиваючим рекомендується прибратися в будинку.

Стрілець
Сьогодні вам дуже захочеться залишити осторонь усі робочі справи та насолодитися простим спілкуванням та затишком власного будинку. Однак не поспішайте: вам сьогодні доведеться прийняти багато важливих рішень, і від вашого настрою загалом залежатиме, наскільки продуктивними виявляться наслідки.

Козеріг
Сьогоднішній день варто провести під гаслом «за спокійне життя», бо хвилювання дуже можливі. Присвятіть цей час собі, відпочиньте, вимагайте зрештою свої невикористані дні відпустки!

Просто намагайтеся насолоджуватись життям і ні про що не турбуватися, і все у вас буде добре.

Водолій
Сьогодні вам не рекомендується довго думати на якісь серйозні теми: це може закінчитися головним болем. Якщо ви вважаєте роботу серйозною, про неї відповідно думати не варто. Якщо ж несерйозною – вона тим більше не заслуговує на увагу.

Риби
Нині вас буде відволікати будь-яка дрібниця. Втім, якщо ви займетеся прибиранням дрібниць з поля зору, весь день піде на це заняття. Ситуація безвихідна — мабуть, зробити нічого не вдасться, тож можна сили й не витрачати. Астрологи радять Рибам просто відпочити та насолодитись вихідними.

You cannot copy content of this page