Зміна роботи та фінансові невдачі: бізнес гороскоп на 6 – 12 березня:

Овен
На початку тижня ви можете розраховувати на фінансову підтримку від близьких людей, яка буде дуже доречною. Намагайтеся уникати різких слів та необачних вчинків, щоб не опинитися у програші. Не варто демонструвати свої фінансові здобутки, це викличе заздрість.

Телець
Вам зараз потрібне почуття внутрішньої рівноваги, щоб не втратити свій стабільний заробіток. Ви можете розраховувати на звичний дохід. Нині не час для великих витрат.

Близнюки
Успішний тиждень. У справах з’явиться повна ясність, що дозволить вам заспокоїтися та зітхнути з полегшенням. У першій половині тижня можливі великі фінансові надходження.

Рак
У понеділок будьте дуже уважні, важлива ваша поінформованість у фінансових питаннях. У п’ятницю не відмовляйтеся від відряджень, тому що у вас у цих поїздках зав’яжуться корисні зв’язки.

Лев
Досить вдалий тиждень, хоча фінансові надходження, якщо й будуть, то ближче до кінця тижня. Зате не буде витрат, про які вам згодом довелося б шкодувати. Багато фінансових операцій пройдуть успішно, але повільно.

Діва
Цього тижня родичі можуть звернутися до вас із проханням про матеріальну підтримку, не відмовляйте їм, тим більше, що у вас буде така можливість. У вихідні дні бажано забути про роботу.

Терези
Фінансове становище зараз не надто поєднується з вашими наполеонівськими планами. Стримайте свій запал і апетит. Втім, до вихідних ви отримаєте дорогий подарунок.

Скорпіон
На спонсорів сподіватися не доводиться, доведеться розраховувати лише на свої сили. Втім, ви зараз багато можете. Отже, варто розраховувати на вельми пристойний дохід. До того ж, зростає ваш авторитет, і вам можуть запропонувати роботу вашої мрії.

Стрілець
Ваше фінансове становище поступово починає стабілізуватися. У середу можливі дуже пристойні грошові надходження. У п’ятницю небажано влазити у борги, це стосується й кредитних карток.

Козеріг
Настає несприятливий момент на вирішення складних юридичних справ, що з майном і спадщиною. У вихідні варто пройтися магазинами, покупки будуть вдалими.

Водолій
У понеділок можливі незначні грошові надходження. Протягом цього тижня ви, схоже, будете надто романтично налаштовані, дуже наївні та схильні до невиправданих витрат. Зірки радять не шпурлятися грошима.

Риби
Цього тижня не витрачайте гроші на дрібні покупки, толку ніякого, а коштів зменшитися. Краще зробити одну, але велику покупку. Не виключена зміна роботи.

You cannot copy content of this page