Благословенні Юпітером: знаки зодіаку, які різко збільшать прибутки з 6 вересня

Овен

Людям цього знака слід ретельно розподілити бюджет. У вересні не варто сподіватися на підвищення зарплати та премію. Якщо ви все-таки зможете знайти підробіток, то вважайте, що вам пощастило.

Телець

Фінансовий стан Тельця в перший осінній місяць не зазнає серйозних змін. Однак можливі зайві витрати через безглузду помилку в документах, уважніше читайте те, що підписуєте. Відкладіть всі важливі справи на кінець місяця, а в першу половину вересня насолоджуйтесь останніми теплими днями.

Близнюки

Вересень запам’ятається Близнюкам як місяць переговорів та суперечок. Пам’ятайте про нашу пересторогу, описану вище: ви можете сперечатися з будь-ким, але тільки не з босом. Щодо грошей, то у вересні доведеться ставитися до них максимально дбайливо.

Рак

Люди цього знаку близькі до вигоряння. Але Ракам не варто сумувати і невелику проблему перетворювати на катастрофу. Юпітер вас любить, ви не потребуватимете грошей, тому не варто у вересні переробляти. Присвятіть місяць творчості та спілкуванню з сім’єю. До речі, можете продумати варіанти додаткового заробітку, але реалізовуватимете їх пізніше.

Лев

У першій половині вересня Меркурій та Юпітер випробовуватимуть Левів на міцність. Робочі завдання посипляться, як із рогу достатку. Складіть план і не відходьте від нього, щоб показати чудеса організованості та відповідальності. Вразіть начальника, тоді й премії просити не доведеться.

Діва

У вересні ви виділяєтеся зі всього гороскопу, тому маєте імпровізувати. Якщо занудьгуєте і зрозумієте, що переросли свою посаду, тонко натякніть начальнику, але не просіть підвищення в лоб. Щодо грошей, то у вересні доведеться задовольнятися тим, що є.

Терези

Людям цього знака слід повністю змінити свій підхід до фінансів. Настав момент, коли ви остаточно перестали розуміти, на що йдуть зароблені кошти. Ви плідно працюєте, але грошей все одно не вистачає. Ретроградність Юпітера – ідеальний момент, щоб розібратися з боргами та отримати винагороду за минулі заслуги.

Скорпіон

У вересні Скорпіону постійно вставлятимуть палиці в колеса, у тому числі і в роботі. Тому не варто сподіватися на надприбутки, для представників цього знака основне завдання — зберегти те, що є. Позбудьтеся негативу і людей, які його множать, а потім уже переходьте до реалізації своїх ідей.

Стрілець

А ось для Стрільців відчиняються всі двері. Їм потрібно не боятися ризикувати та йти напролом. Але пам’ятайте: кожна інвестиція під час ретроградного Юпітера має бути ретельно продумана, експериментувати не варто. Планети лише підтримують та не заважають, а вже за вами вирішальні кроки.

Козеріг

Людям цього знака у вересні слід сконцентруватися на погашенні боргів, якщо вони є. У першому осінньому місяці постарайтеся усі зароблені кошти пустити на дострокове погашення. Так ви запустите позитивну енергетику Юпітера.

Водолій

Борги вийдуть на перший план і у Водолія. Розквитайтеся з ними, якщо сума невелика, з великими кредитами можна не поспішати. У вересні не можна позичати гроші. Потерпіть трохи, зменшіть до мінімума витрати, щоб показати планетам свою ощадливість, от побачите: винагорода буде дуже швидко.

Риби

Вересень – чудовий місяць для заробітку Риб. Люди цього знака повинні пробувати нове, але не більше своїх обов’язків. Іншими словами, креативте на роботі, але не міняйте сферу діяльності. До речі, саме представникам цього знаку вже до 10 вересня начальник запропонує підвищення, яке означатиме й фінансове зростання. Не бійтеся, погоджуйтеся, зараз вам найбільш продуктивний час.

You cannot copy content of this page