Близнюкам не можна витати в хмарах, а Терезам — довіряти жінкам: гороскоп на 16 січня для всіх знаків зодіаку

У понеділок, 16 січня 2023 року, важливо більше спілкуватися, об’єднувати зусилля з однодумцями — і тоді вирішувати проблеми і важкі завданнями буде набагато легше і цікавіше.

Самотні представники знаків зодіаку можуть зустріти своїх других половинок, причому для цього не слід «далеко ходити» – кохання знайде вас там, де ви працюєте.

Не поспішайте відмовляти людям, які роблять вам незвичайні пропозиції щодо роботи. Цілком імовірно, що перед вами відкриються чудові перспективи та можливості.

Такий прогноз на перший день тижня дала відома астрологиня Анжела Перл.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Непростий, але дуже перспективний і цікавий день для Овнів. У вас з’являться нові справи, за які ви візьметеся з особливою цікавістю та натхненням. Вам під силу будь-яка перешкода.

Тим більше, у найскладніших ситуаціях вас підтримають впливові друзі та однодумці. Цілком можливо нове знайомство, яке допоможе вам по-іншому подивитися на деякі звичні та звичайні речі.

Самотні Овни можуть зустріти свою другу половинку.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Левам сьогодні треба опанувати себе. Інакше ваші емоції можуть завадити вам досягти поставленої мети.

Крім того, цей день принесе вам чудові можливості вирішити давню проблему, яка вже довгий час не дає вам спокою.

Можливо, вам допоможуть у цьому надійні друзі та добрі знайомі. У другій половині дня доведеться зайнятися сімейними питаннями.

Кохана людина попросить вашої поради. Намагайтеся тим часом бути максимально тактовними і стриманими.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У Стрільців більш ніж сприятливий день. Ви сьогодні по-справжньому успішні та щасливі. Навіть у найскладнішій ситуації ви знайдете плюси та вийдете з неї з високо піднятою головою.

Починайте нові справи і проєкти — ви багато винесете і багато чого навчитеся. День насиченого спілкування.

Вам навряд чи вдасться побути сьогодні наодинці із собою. Вечір принесе вам романтичні пригоди, приємне проведення часу та освідчення в коханні.

Телець (20 квітня – 21 травня)

У Тельців можуть виникнути деякі проблеми, але не варто хвилюватися: ви легко і швидко впораєтеся з ними. У цьому вам допоможуть друзі та союзники.

Не ігноруйте сьогодні поради збоку. Можна і треба братися за нові справи та проекти — вони принесуть чудові та негайні результати.

Можливе гостювання непроханих гостей, але ви будете їм раді. Адже вам принесуть добрі та цікаві новини.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Для Дів дуже сприятливою буде перша половина дня. Тому всі найважливіші справи та зустрічі плануйте до обіду. Беріться відразу за головне, поки ваші конкуренти копаються у дрібницях. Ви досягнете неймовірних успіхів, про які багато хто не сміє навіть мріяти.

У другій половині дня можливі труднощі, а також розбіжності з рідними та близькими людьми. Намагайтеся згладити гострі кути, стримуйте власні емоції. Інакше ризикуєте розпочати серйозний конфлікт.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

У Козерогів це просто ідеальний день для роботи та досягнення поставленої мети. Професійні завдання будуть не з простих, але ви впораєтеся з ними просто блискуче.

День корисних знайомств та безцінного досвіду. По роботі вам зроблять дуже привабливі пропозиції.

Вдома у вас панує повна гармонія та взаєморозуміння з рідними та близькими людьми. Однак можливе невдоволення тим, що хтось спробує втрутитися у ваші справи та підказати, як краще вчинити.

Не слід відповідати різко на таке втручання у ваше життя. Дайте спокійно зрозуміти, що ви справитеся самі, причому не гірше.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Близнюкам сьогодні протипоказано витати у хмарах. Мрійте будь-якого іншого дня, а сьогодні фантазії можуть вам тільки нашкодити і перешкодити досягти поставленої мети. Навіть про майбутнє не розмірковуйте. Нехай це буде день реальних завдань та дій.

Адже цілей перед вами поставлено дуже багато, і розслаблятися чи відволікатися на порожні думки не варто.

Більше того, на вас можуть перекласти чужі обов’язки. Не беріть участі у сумнівних проектах, а також уникайте необдуманих і непотрібних витрат.

Можливі фінансові проблеми. Однак не беріть у борг, тим більше не обтяжуйте себе кредитами.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Успіх Терезів сьогодні цілком і повністю у ваших руках. Заспокойтесь і зосередьтеся на найважливіших своїх завданнях.

За будь-якого розкладу дотримуйтесь рівноваги. Інакше якщо ви почнете панікувати та нервувати, ризикуєте допустити критичні помилки та прорахунки.

Сьогодні вам може перешкодити якась жінка, будьте обережні. Крім того, вам потрібно працювати та йти до мети самостійно.

Не користуйтесь порадами та підказками збоку. Краще прислухайтеся до власної інтуїції. Можливі незаплановані витрати.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Від Водоліїв сьогодні будуть потрібні креатив і творчий підхід до всіх справ, у тому числі найсерйозніших і наймасштабніших. Однак зірки не радять вам поспішати — інакше ризикуєте не врахувати важливих нюансів і помилок.

У другій половині дня можливі складнощі у роботі та конфлікти з оточуючими. Єдина віддушина в цей час — ваша кохана людина, яка повністю підтримає вас у будь-якій ситуації.

Поділіться з нею своїми душевними переживаннями та тривогами – і тоді вам стане набагато легше.

Рак (22 червня – 22 липня)

Ракам сьогодні буде дуже важко. Для вас це день розбіжностей, несподіваних проблем та труднощів на роботі, нерозуміння вдома. Ви не зможете порозумітися з оточуючими і ризикуєте нарватися на справжній конфлікт через свою нестриманість та емоційність.

Не змішуйте ділові та особисті стосунки, а також займіться тим, що дарує вам радість та натхнення. Тоді й настрій значно покращає.

Ні в якому разі не байдикуйте, інакше вас повністю поглинуть негативні думки і переживання. Зі стану суму вам вибратися буде дуже складно. Для поганих передчуттів у вас немає жодних підстав, тому женіть їх геть.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони сьогодні мають чимало труднощів. Проте ви з усіма ними впораєтеся, тому день виявиться дуже сприятливим і радісним. Можливо, хтось зробить вам цікаву та привабливу пропозицію. Не поспішайте від неї відмовлятися.

Чудовий час для капіталовкладень та вирішення фінансових питань. Крім того, ви сьогодні зможете порозумітися з іншими людьми і навіть своїми недоброзичливцями, які подивляться на вас по-іншому і переймуться до вас симпатією. Самотні представники знаку почнуть романтичні стосунки.

Риби (19 лютого – 20 березня)

У Риб буде просто чудовий початок дня. Скористайтеся цим для того, щоб вирішити найскладніші завдання та розібратися з давніми проблемами. Це час корисних знайомств та чудових результатів, яких ви досягнете у співпраці з однодумцями.

У деяких питаннях вам допоможуть надійні друзі. Після обіду вам знадобиться відпочинок. Побережіть себе.

Уникайте фізичних та моральних навантажень, а також будьте обережні у дорозі. Якщо є така нагода, пересядьте на громадський транспорт.

You cannot copy content of this page