Близнюкам забракне оптимізму, а Дівам стриманості – кар’єрний гороскоп на 15 грудня

Овен. Тільки наполегливість і терпіння допоможуть вам досягнути успіху в запланованому, а ці два важливі пункти вам забезпечує сприятливе розташування зірок. Сьогодні вам буде щастити, а робота приноситиме радість, як ніколи.

Телець. Сьогодні вас очікують зміни на роботі, що не буде вам до смаку. Але не варто ставитися до цього досить гостро, бо всі зміни будуть лиш е на краще. Ваша дисциплінованість та пунктуальність будуть затребувані при будть-яких змінах. Вам варто вірити у власні сили та професійність.

Близнюки. Сьогодні вам не дуже вдасться день і оптимізм зберігати стане доволі важко. Навіть, закрадуться думки: а чи не змінити вам роботу, якщо все настільки безперспективно? Що точно варто – то це пройтися в обідню перерву і подихати свіжим повітрям. Так, вам потрібні зміни емоцій, зміни обстановки, зміни точки зору, але ж не так кардинально.

Рак. Сьогодні вам треба менше нервуватися та сваритися, побережіть свої нерви! Якщо вам вдасться загнуздати ваші емоції, то день пройде доволі успішно. Уявіть, що ви дивитеся на ситуацію збоку, а не занурені в неї з головою. Якщо ви маєте якісь плани для оптимізації виробничого процесу – це не той день.

Лев. Ваш день буде для вас дуже несподіваним. Здавалося б, ви прорахували всі варіанти і наслідки, але цього ви точно не очікуватимете. Керівництво прийме таке рішення, до якого ви будете не готові, але ви справитеся з усіма труднощами і перепонами.

Діви. Сьогодні вам варто тримати себе в руках. Ваша емоційність сьогодні буде просто помножена. Намагайтеся розрізнити ситуації, де справді варто відповісти жорстко, і ті ситуації, де ви просто будете перегинати палицю.

Терези. Сьогодні ви будете просто не терезами, анаціленим на успіх луком з стрілою-рішенням. Ви не сумніватиметеся ні секунди в прийнятті рішень чи ході роботи. День буде просто чудовим, тому не варто пропускати таку нагоду і скористатися ним на всі 100%.

Скорпіон. Чи то світила так впливатимуть, чи ви просто не можете виносити, коли вами хтось керує, але сьогодні ваше керівництво вас дратуватиме. Зміни витатимуть в повітрі і ви можете, навіть, змінити місце роботи чи професійний напрямок. Загалом, день буде доволі напруженим.

Стрілець. На роботі буде доволі напружена ситуація, бо вашому лідерству будуть загрожувати інші претенденти. Ви кинете всі сили на те аби втриматися на цій позиції. Варто зауважити, що й інші претенденти не жалітимуть ні сил, ні енергії аби поборотися за першість.

Козеріг. День буде доволі успішним. Вам будуть вдаватися переговори та вдасться вкласти вигідну угоду. Проте, будьте уважні в плані точності формулювань, бо саме там може бути найбільша небезпека. Ваша пильність та принциповість стане вам у пригоді.

Водолій. Сьогодні у вас закрадеться думка змінити сферу роботи чи додати ще якийсь пункт в анкету. Звичайно, ніколи не треба переставати вчитися, але слід реально оцінювати ситуацію, бо ваші плани буде доволі важко реалізувати. Тверезий погляд на життя вам допоможе оцінити вашу ситуацію.

Риби. На роботі буде доволі напружена ситуація. Ви зможете попросити друзів, щоб вони порадили вам, що робити. Їхня думка дасть вам змогу оцінити сказане з вашою оцінкою і вкотре впевнитися, що ваша інтуїція вас ніколи не підводить.

Фото Ярослава Романюка

You cannot copy content of this page