Близнюкам запропонують такі гроші, що гріх відмовлятися, Терези мають шанс багато втратити, Тельці отримають приголомшливу новину, а Риби отримають усе, що душі завгодно

Що чекає на знаки Зодіаку з 18 травня – астрологи дали прогноз.

ОВЕН. Слід ретельно обмірковувати свої вчинки та слова! Зміни, які розпочнуться у вашій долі, не назвеш однозначними. Для одних поворот подій обернеться збагаченням, іншим доведеться змінити список витрат через несподівані події. У сфері кохання яскравих подій чекати не доводиться, але деякі Овни отримають знак уваги малознайомої людини.

ТЕЛЕЦЬ. Довіряйте тільки тим, у кому впевнені на всі сто відсотків. На роботі може виникнути аврал, через який доведеться понервуватись. Взагалі зірки не радять вам у справах і на роботі проявляти свою пихатість та активність, вони не принесуть результатів у роботі. Енергія, що вирує через край, може бути навіть руйнівною для вас. Не довіряйте нікому вирішення фінансових питань, а у справах амурних будьте активними і на вас чекає приголомшлива новина.

БЛИЗНЮКИ. Можливо, не все про що ви мрієте вийде, зате доля точно поверне вам борг за минуле. У справах і на роботі на вас чекає поворот на краще, ви цілком можете розраховувати на несподівану та грошову винагороду. Особливо щедро Всесвіт винагородить тих, хто вже багато зробив для вирішення якогось важливого питання та не сподівався на нагороду. У справах кохання у вас настає ідеальний час – не сидіть вдома та зустрінете свою долю.

РАК. На вас чекає час безперервного везіння в грошах та на роботі. Ви можете сподіватися на швидкий особистий успіх, але для цього вам потрібно відійти від загальнопоширених шаблонів і стати креативнішим. Величезну користь у майбутньому вам принесуть контакти із творчими людьми. Самопочуття обіцяє бути добрим, тільки тримайтеся подалі від пліткарів та неспокійних людей.

ЛЕВ. Зірки не рекомендують вам найближчим часом ризикувати у справах та знайомитися з новими людьми. Це для вас несе негаразди, грошові витрати та сімейні та побутові проблемами. Є велика ймовірність подій та новин, які призведуть до покращення справ та вашого матеріального благополуччя. Будьте терплячими, вам потрібно почекати певний час до настання кращих часів.

ДІВА. У якісь моменти буде не зайвим виявити трохи більше такту, щоб не скривдити колег. Великі покупки поки що краще відкласти, хоча з грошима не повинно бути проблем. Просто придбання можуть принести вам більше проблем, ніж радості. Все найцікавіше для багатьох із вас зосередиться у сфері особистих уподобань. Хтось почне любовний роман, хтось відновить дружні зв’язки, хтось раптово виникне почуття до добре знайомої людини.

ТЕРЕЗИ. Можуть виникнути невеликі непередбачені витрати, пов’язані з близькими. У стосунках з оточуючими буде корисно іноді проявити цілком виправдане самолюбство. Наприклад, якщо відчуваєте, що люди намагаються перекласти на вас вирішення своїх проблем чи просто хочуть вилити на вас тягар накопиченого негативу. Зірки радять уникати будь-яких подій з невідомим завершенням. Так що не варто грати в будь-які ігри, так ви ризикуєте втратите все.

СКОРПІОН. Не поспішайте. Так ви встигнете набагато більше, ніж коли проявите поспіх. До того ж, він може призвести до серйозної помилки у професійних справах, а це зараз неприпустимо. Сфера кохання для більшості Скорпіонів може виглядати трохи нудно, зате доля не готує вам жодних потрясінь і хвилювань, якщо ви самі не провокуватимете їх. Сни можуть виявитися віщими!

СТРІЛЕЦЬ. Всезагальне визнання, повернення вам великого боргу, виграш – такий далеко неповний перелік вдалих подій, які можуть чекати на вас попереду. Поменше розповідайте оточуючим про те, що відбувається у вашій родині, якщо не хочете потрапити у неоднозначну історію. Є сенс задуматися про зміну роботи, але рішучих кроків поки що робити не слід – така головна порада зірок.

КОЗЕРІГ. Робота даватиметься багатьом Козерогам дуже легко і принесе добрий дохід. Трохи гірші справи можуть бути на особистому фронті. Може статися непорозуміння із другою половинкою. Гумор допоможе швидко впоратися із цією неприємністю. Настрій стане ще оптимістичнішим від новин щодо фінансової сфери. Не виключено, що на вас чекає крутий життєвий поворот – велику роль тут зіграють нові зустрічі та знайомства.

ВОДОЛІЙ. Достатньо дотримуватися загальноприйнятих правил, щоб уникнути непотрібних потрясінь. Це стосується особистого життя, роботи та сфери кохання. Планети розташовані таким чином, що ваше особисте життя може переплестись із професійною діяльністю. Це принесе несподівані зміни. Постарайтеся утримати себе від великих витрат, для них зараз не вдалий час.

РИБИ. Везіння на вас чекає в основному у сфері почуттів. Завдяки вродженій здатності тонко зчитувати настрій співрозмовника ви легко порозумієтеся з ким завгодно. Чудово, якщо за цей період ви запланували ділові переговори, співбесіду тощо. Зірки на вашому боці і ви спокійно можете розраховувати на успіх у справах та фінансовий добробут.

You cannot copy content of this page