Близнюків чекає купа грошей, Козерогів чекає розплата, Левам приготували подарунки, Водолії отримають радісні новини – життя робить віраж

Що чекає на знаки Зодіаку з 20 березня – астрологи дали прогноз.

ОВЕН. Не судіть та не судимі будете. Не можна навішувати на людей ярлики, набридати їм порадами та використовувати тиск як основний метод впливу. Через часткову відсутність сил Овну доведеться вибирати, у що саме вкласти рештки енергії. На першому місці мають бути робота та проблеми сім’ї, на останньому – участь у плітках чи інтригах.

ТЕЛЕЦЬ. Настав час зайнятися самопочуттям. Давно назріла потреба пройти огляд, обговорити проблеми з фахівцями. Якщо такої можливості немає, рекомендується перевести себе в режим життєдіяльності зі щадним навантаженням. Відкладіть частину справ і намагайтеся все тягнути собі.

БЛИЗНЮКИ. Чекайте на несподівану новину-сюрприз. Ця звістка, швидше за все, накладе відбиток на всі ваші плани. Приємною подією може стати великий прибуток, отриманий простим та швидким шляхом.

РАК. День не терпить зволікань. Ледь сповільнитеся – і ви вже з узбіччя спостерігаєте, як вас обганяє хтось інший. У найгіршому сценарії доведеться “платити” переможцю. Отже, сконцентруйтеся, згрупуйтеся і переходьте до дій. Намагайтеся заборонити собі дріб’язковість, через неї можуть зіпсуватися стосунки з людьми.

ЛЕВ. Приємний та легкий час. Все йде за планом і ніяких перешкод не слід очікувати. Навіть найскладніші справи вирішуватимуться вкрай легко. На вас чекають приємні події, зірки вже підготували для вас подарунки.

ДІВА. Очікувані вами події якщо й відбудуться, то в будь-якому разі їхній масштаб залишить бажати кращого. Навряд чи планети підтримуватимуть сміливі ініціативи. Діві можна сподіватися хіба що на везіння у дрібницях, але й воно дорого коштує.

ТЕРЕЗИ. Зараз вам буде складніше заробляти гроші, до яких ви звикли. Здаватиметься, що дохід падає. Зупиніться та огляньтеся. Цілком можливо, зірки дають вам ще один спосіб заробітку, а ви просто не звертаєте на нього уваги.

СКОРПІОН. Ви відчуєте невиразну тривогу. Це зовсім не означає, що потрібно чекати на неприємності. Постарайтеся відволіктися і не думати про погане. Намагайтеся не давати обіцянок та уважно поставтеся до будь-яких пропозицій щодо вашого фінансового стану. Давати в борг і розпочинати новий бізнес поки що не рекомендується.

СТРІЛЕЦЬ. Якщо доведеться йти назад, це ще не провал, а вимушений відступ. Намагайтеся ставитися до неприємностей спокійно, не можна опускати руки. Моральним підживленням стануть найпростіші речі: вечір у колі друзів, романтична вечеря, спілкування до душі. Головне не замовчуйте ваших проблем.

КОЗЕРІГ. Ви можете отримати бумеранг за нещодавні вчинки. Для тих, хто відверто використовував заборонені методи – обман, лестощі чи зраду – зірки приготують відплату. На інших чекає приємний сюрприз. Самотні люди легко можуть завести нові знайомства, які обіцяють перерости в серйозні стосунки.

ВОДОЛІЙ. Радісні новини надходитимуть надто часто. Хоч ви і не схильні до скепсису, але швидше за все запідозрите в цьому якийсь каверз. А його насправді не існує, просто ваше життя, зробивши різкий віраж, нарешті повернуло у потрібний бік. З цього дня у вас почнеться везіння.

РИБИ. Настає один із найсприятливіших і вдалих періодів. Зберігайте оптимізм та будьте привітні з людьми. Зірки на боці авантюристів та людей, яким знайомий ризик.

You cannot copy content of this page