Близнюків чекає зліт кар’єри та легкі гроші, Раків розбурхають ревнощі, Леви зроблять хитрий хід, а на Риб обрушиться сюрприз за сюрпризом – мрії збуваються

Що чекає на знаки Зодіаку з 22 березня – астрологи дали прогноз.

ОВЕН. Не дивуйтеся, якщо близькі або колеги поводитимуться досить жорстко – частково в цьому винними можете бути і ви. Зірки радять вам бути стриманішими, і не висловлювати кожне п’яте «фе», яке спаде на думку. Не будіть лихо, поки воно тихе. У важливих справах краще взяти паузу і перечекати несприятливий період. Будьте уважні при здійсненні покупок і не витрачайтеся даремно.

ТЕЛЕЦЬ. Загалом попереду на вас чекає досить складний в емоційному плані час, який просто потрібно пережити з мінімальною витратою нервів. Будь-які дрібниці можуть викликати роздратування і така поведінка здатна спровокувати виникнення конфліктних ситуацій. Не вдалий час для фінансових вкладень та здійснення великих покупок. Зате у сфері кохання на вас чекають нові знайомства та побачення.

БЛИЗНЮКИ. У вас настає вдалий час у кар’єрних та фінансових справах. Зірки закликають до активності, не варто мріяти на дивані, бо така стратегія може призвести до того, що ви проґавите цікаві можливості на своїй роботі. Успіх у грошах чекає на тих, хто вирішить йти вперед.

РАК. Можуть бути складнощі у спілкуванні. Не варто цуратися людей, але й у розмовах не треба виявляти зайву категоричність, нетерпимість до чужої думки. Інакше можна потрапити до непростої історії, яка позначиться на вашій репутації. На роботі та у справах не виключені неприємності, але зірки не радять роздмухувати з мухи слона. Ваша біла смуга життя не за горами. Підозра другої половинки в невірності буде необґрунтованою.

ЛЕВ. Відмовтеся від ролі контролера, стежте краще за собою – така головна порада на найближчий час. У вас будуть всі шанси отримати у справах чудовий результат, якщо до виконання завдань ви підходите з холодним розумом і в спокійному настрої. Зірки радять вам провести якнайбільше зустрічей і зміцнити відносини з важливими для вас людьми. Цей хитрий хід стане вам у нагоді в недалекому майбутньому.

ДІВА. Найближчим часом не варто демонструвати всім і кожному своє “я” та бігти попереду батька в пекло. Гороскоп пропонує вам залишатися в стані спокою, прикиньте краще ваші найближчі плани. Нині саме час зайнятися життєвою стратегією. Будьте уважні у грошових операціях. Є ризик потрапити до неприємної історії.

ТЕРЕЗИ. Гороскоп радить дозволити собі не ухвалювати жодних рішень і не доводити справи до кінця: краще відкладіть їх на потім. Повірте, то буде краще. У справах і на роботі у вас буде непроста ситуація, коли доведеться виявити весь свій досвід та життєву мудрість для досягнення поставленої мети. Якщо ви все зробите правильно, то результат принесе додаткові матеріальні блага.

СКОРПІОН. Не виключено, що вам доведеться ухвалити важливі рішення, які стосуються ваших справ та роботи. Не поспішайте, проаналізуйте глибше мотиви – шукайте справжні. Зірки радять звернутися по пораду до людей, яким ви довіряєте: твереза думка ззовні зіграє вам у плюс. Не варто винаходити колесо і краще дотримуватись випробуваної стратегії – це швидше призведе до потрібного фінансового результату.

СТРІЛЕЦЬ. У вас настає ідеальний час для вирішення глобальних завдань, які можуть кардинально змінити ваше життя. Якщо ви давно планували переїзд в іншу країну, покупку квартири або заміської нерухомості, зміну роботи, то настав той самий час, коли найкраще прийняти остаточне рішення. Увімкніть логіку і не кидайтеся вирішувати всі завдання одразу.

КОЗЕРІГ. Як не дивно це звучить, але найсильнішою вашою перевагою у досягненні цілей будуть шарм та вміння невимушено спілкуватися. Для вас цілком справедлива приказка: «язик до Києва доведе». Не пропустіть шанс і не втрачайте часу, якщо ви отримаєте пропозицію про нову роботу. Можливо спочатку пропозиція і здасться вам непрезентабельною, але в ній буде прихований величезний матеріальний потенціал.

ВОДОЛІЙ. Гороскоп радить присвятити цей день домашнім справам, тим більше, що заняття поза рідними стінами не приведуть до бажаних результатів. Краще візьміть собі вихідний, інакше ви нагадуватимете двигун, що працює вхолосту. Не відмовляйтеся від запрошень у кафе або на побачення, і тоді на вас чекає приємне знайомство з далекосяжними наслідками.

РИБИ. Зірки складаються на вашу користь. Можна буде одним махом вполювати кількох зайців. У вас у житті настає “біла смуга” і всі перешкоди з вашого шляху чарівним чином зникнуть. На вас чекає грошове надходження, не виключено що від близьких. Усі ваші мрії незабаром збудуться – чекайте хороших подій на роботі та в особистому житті. Але слід розрахувати свої сили так, щоб не звернути на півдорозі до ваших задумів.

You cannot copy content of this page