Близнюків потягне за межу дозволеного, Дів та Левів – на розбір польотів, Стрільців – на подвиг, а Скорпіони проведуть день як у казці

Справи краще вести в режимі «повільно, але правильно», спокійно розгрібаючи старі завали.

День не схиляє до флірту та швидкоплинних романів, зате ідеальний для того, щоб провести його з коханою людиною. Свіжий гороскоп на 1 вересня для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН. Завтра у Овна – день рішучої обережності, а життєва енергія перебуватиме на спаді. Навіть при всьому бажанні йому не вистачить сили розібратися з усіма справами і на роботі, і вдома! До тих же справ, за які Овен таки візьметься, він буде схильний застосовувати вельми консервативний підхід, аж до рішення законсервувати ту чи іншу проблему до найкращих часів. Як віддушину зірки рекомендують Овну відвідати завтра якийсь творчий захід – чуже натхнення допоможе йому поповнити свій запас енергії. У справах сердечних зірки завтра не радять Овну чекати з моря погоди: його щастя – у своїх руках!

ТЕЛЕЦЬ. Тельцеві варто змиритися і поберегти енергію та нерви! Завтра Телець зможе багато чого досягти, діючи консервативно, але це здатне увігнати його в тугу. Все як завжди – це так нудно! Тому зірки гороскопу радять Тельцю підняти собі настрій невеликими змінами. Поговоріть із друзями про те, як вони роблять своє життя яскравішим. Можливо, вони порадять вам чудовий фільм, новий магазин чи запросять на вечірку. Добре, якщо в особистому житті Тельця завтра будуть експерименти, а на роботі – застосовуватися тільки перевірені методи. Не найкращий день для Тельця очікується й у романтичному плані. Точніше, день для цього просто ніякий.

БЛИЗНЮКИ. Завтра у будь-якій справі найкращий варіант дій для Близнюків – той, який перевірений досвідом, часом та ними самими. Зірки гороскопа схиляють їх мислити саме у цьому напрямі, тож будь-яка спроба поекспериментувати навряд чи вдасться. Більше того, вона навряд чи взагалі спаде їм на думку! Проте всі старі добрі перевірені шляхи перед ними відкриті. Консервативними методами завтра Близнюки досягнуть більшого, ніж блискучим експромтом! У особистому житті, як не дивно, цього дня у Близнюків буде бунтарський настрій: все звичне здаватиметься їм страшенно прісним і нудним. І Близнюкам доля дасть шанс випробувати необхідне напруження та гостроту відчуттів!

РАК. Завтра Раку у справах не варто експериментувати. Секрет успіху – йти перевіреними, консервативними шляхами. Правда Раку слід приготуватися до того, що оточуючі його повчатимуть. Цілком можливо, цього дня Раку доведеться брати участь не в одній нудній бесіді, в якій йому буде відведено роль безсловесного слухача та кивати головою. Особливо не варто завтра ділитися з оточуючими новими ідеями чи планами. У кращому разі Рак зустрінеться з іронією чи легкою критикою на свою адресу, у гіршому – піддасться безжальним нападкам. У справах любовних Раку краще не пускати свої стосунки на самоплив!

ЛЕВ. Леву завтра у справах не слід братися за будь-які ризиковані справи: успіх може від нього відвернутися. Цього дня Лев перебуватиме у дисонансі з оточуючими. Їхні дії можуть здаватися йому нерішучими, а заходи, що вживаються, – напівзаходами. У свою чергу, оточуючих лякатиме у Леві його стрімкість, натиск і «революційні» замашки. Леву доведеться змиритися з тим, що переконати завтра нікого не вдасться, тож якщо він на 100% упевнений у своїх планах – доведеться діяти самостійно. Або перенести якісь проєкти на другий день. У справах серцевих, щоб завтрашній день не пройшов у сутичках і навіть скандалах, Леву слід виявити максимум гнучкості!

ДІВА. Завтра Діва у справах буде схильна брати ініціативу до своїх рук, проте це може нашкодити їй. Яке рішення не потрібно було б прийняти завтра Діві, це навряд чи вийде: їй буде неймовірно важко зробити остаточний вибір. Причому чим швидших і рішучих дій вимагатиме від неї обстановка, тим більше Діва уповільнюватиме свій темп, аж до повної зупинки. Втім, якщо оточуючі завтра не поспішають її і створюватимуть навколо суєту, Діва діятиме продумано і чітко. Але дуже повільно. У справах любовних у Дів на горизонті з’явиться хмаринка: виникнуть розбіжності і в гіршому випадку вони можуть призвести до скандалу!

ТЕРЕЗИ. Завтра Терези будуть до всього шукати практичний, навіть прагматичний підхід. Це стосується навіть романтичних відносин: якби Терези завтра купували подарунок для коханої людини, то замість букета подарували б апельсинове дерево в горщику, а замість біжутерії – річ, потрібну у господарстві. Причому подарунок навряд чи був би дорогим: день не схиляє Терезів розкидатися грошима. Зате такий діловий настрій здатний допомогти їм вирішити практично будь-яку побутову проблему. У справах серцевих доля обіцяє надати Терезам у справах один із тисячі щасливих шансів, такі бувають так рідко! Головне для Терезів – вчасно цей шанс помітити і постаратися не прогаяти.

СКОРПІОН. Завтра Скорпіона чекає спокійний день, коли можна нікуди не поспішати, – справи йдуть своєю чергою, не вимагаючи суєти. Можливо, комусь неспішна течія подій може здатися нудною, проте якщо Скорпіон буде до цього готовий, то зуміє провести час з користю. Зірки радять йому витратити цей день на себе, цілком присвятивши його індустрії моди та краси. Фітнес на сніданок, шопінг на обід та розслаблююча ванна на вечерю – завдяки такому меню Скорпіон зустріне новий день у всеозброєнні!

СТРІЛЕЦЬ. Завтра справи та думки Стрільця будуть пов’язані з його близькими людьми – родичами чи друзями. Можливо, у когось із них існують проблеми, які Стрілець може допомогти їм вирішити або в яких здатний надати моральну підтримку. Зірки гороскопу радять Стрільцю не нехтувати своїм почуттям обов’язку. Завтра – день, коли йому варто, якщо потрібно, пожертвувати особистим часом чи навіть справами заради того, щоб підтримати близьку людину. У справах любовних завтра Стрільцю необхідно проявити увагу і чуйність по відношенню до своєї коханої людини.

КОЗЕРІГ. Завтра Козеріг ризикує нудьгувати. День наділяє його активністю, проте ситуація складатиметься так, що він навряд чи зможе повною мірою її реалізувати. Події і на роботі, і вдома вимагатимуть від Козерога неквапливого ритму ведення справ, так що йому хоч-не-хоч доведеться йому підкоритися. Втім, це має і свої плюси. Якісь справи, які Козеріг не зміг би вирішити з наскоку, завтра почнуть просуватися вперед завдяки його спокійному, вдумливому підходу. Зірки рекомендують Козерогу цього дня прислухатися до порад колег. Чужі ідеї здатні вберегти його від помилок чи навіть наштовхнути на цінну думку.

ВОДОЛІЙ. Завтра Водолія займатимуть питання домашнього побуту та сімейного бюджету – він зробить усе, щоб упорядкувати їх! Крім того, день корисно провести за обмірковуванням фінансових планів та справ: будь-які авантюрні проєкти, на кшталт вкладення грошей у невідомий банк, Водолій одразу відзначатиме. Якщо ж Водолій запланував витрати – наприклад, на відпочинок – саме час подумати про те, скільки грошей на це потрібно і де їх взяти. Якщо їх треба накопичити, почніть це робити завтра, – вдалішого дня для цього не знайти! На любовному фронті самотньому Водолію завтра може здатися, що людина, яка йому подобається, не помічає його чи навіть навмисно ігнорує! З цього приводу Водолій здатний нафантазувати все, що завгодно і в результаті може вийти конфуз.

РИБИ. Завтра Риби будуть сповнені енергії та сил, але щоб не налякати оточуючих своїм натиском, їм доведеться це приховувати. День вимагатиме від них неквапливого ритму та зважених, консервативних рішень, тож Рибам доведеться балансувати на межі обережності та рішучості, щоб хоч якось просунутися у справах, особливо фінансових. Втім, завдяки цьому ймовірність наробити помилок буде вкрай низька. Нехай Риби доб’ються меншого, ніж очікували, зате точно не зможуть нічого зіпсувати. Завтра, якщо Риби хочуть сказати своїй коханій людині щось важливе, зірки радять їм зробити це письмово!

You cannot copy content of this page