Близнюки, 2023 рік принесе вам багато унікальних енергій, якими ви можете керувати, але, на щастя, багато з них солодкі, як цукор

Незважаючи на те, що початок року може здатися дещо обтяжливим і повільним, та кінець року змусить вас відчути, що ви  ви перебуваєте у довірчій зоні комфорту і у вас оточуватимуть безліч розваг.

Перша половина року, швидше за все, буде вашою улюбленою, оскільки Юпітер, планета чудес і удачі, виблискує, як маяк, у вашому соціальному секторі.

Ви будете популярні, як завжди, на троні королівства, яке ви побудували за останні роки. Ваша мережа зав’язків та дружба повинні розширитися, і кожен захоче відчути вас на смак. Це чудовий час для знайомства з новими людьми та досягнення ваших найбільших прагнень.

Однак навесні Сатурн закрутить поворот і в’їде, як колісниця, у ваш сектор кар’єри. Хоча за останні роки ви відчули деякі вершини кар’єри, це буде важка боротьба.

Ви отримаєте важливі життєві уроки, пов’язані з вашим професійним життям, але також можете здобути деякі з ваших найбільших перемог, якщо ви готові копати глибше та вкласти більше поту та сліз.

Плутон також перемикатиме передачі, заглядаючи у ваш сектор особистого розвитку. Ви можете раптово відчути невгамовне бажання зайнятися наукою, духовністю, діяльністю в ЗМІ або ж просто подорожувати.

Однак ви можете ще не знати, як орієнтуватися на цих дорогах, і вам знадобиться більше часу та інформації. Друга половина року стане важливим періодом для роздумів, відновлення та зцілення, оскільки ви розмірковуєте про те, ким ви були в останнє десятиліття і куди хочете піти далі.

З одного боку, ви можете використати цей час, щоб зцілити все, що завдало шкоди вашому розуму чи духу, або замість цього, можливо, забажаєте возз’єднатися та відновити зв’язок із шматочками свого дитинства, які останніми роками були поховані під уламками.

Остання річ, яку слід зазначити у 2023 році, полягає в тому, що ви все ще відчуватимете неясність щодо свого здоров’я та роботи, що дещо змінить ваш шлях. Проте починаються затемнення, які також впливають на вашу дружбу та особисте життя. Це може спричинити вражаючі повороти долі навколо справжнього кохання, спорідненої душі, божественної обіцянки або навіть розбитого серця, коли ви розумієте, що заслуговуєте кращого.

Знайте, що 2023 рік кращий за останні роки, але вас чекають нові подорожі, тож будьте авантюрними.

You cannot copy content of this page