Близнюки, Діви та Леви – кажіть «так», біла смуга в житті вже почалася: гороскоп і поради на день знакам Зодіаку

День буде вдалим більшості представників зодіакального кола. Як у роботі, так і в особистому житті. Добре планувати на цей день побачення, домашні справи, ділові переговори та зустрічі.

Овни

Повільність – це ваше головне слово сьогодні, Овни. Але повільність не значить відсутність дій. Це мається на увазі привнесення елемента усвідомленості у все, що ви кажете та робите. Чим більше ви пов’язані зі своєю справжньою сутністю, тим більше чарів ви зможете принести в цей світ.

Порада: рухайтеся сьогодні в комфортному для вас темпі.

Тельці

Не завжди все чорно-біле у житті, Тельці. Замість того, щоб жорстко ставитися до того, навчіться оцінювати події та інші відтінки. Поставте себе місце іншого і подивіться на речі з іншого погляду.

Порада: не варто розглядати речі лише у позитивному чи негативному світлі.

Близнюки

Сьогодні ви на піку активності! Високо тримайте голову і дивіться проблемам прямо в вічі. З хоробрим і відкритим серцем зустрічайте виклики, які стали на вашому шляху, Близнюки. О, і ще дещо! Враховуючи, що на даний момент ваша чарівність у десять разів вища, у вас не виникне проблем із отриманням допомоги від інших людей.

Порада: сьогодні удача на вашому боці.

Раки

Відкиньте опір, коли почнете слідувати знакам Всесвіту сьогодні. При цьому ви можете відчувати складнощі сьогодні, коли справа доходить до ваших міжособистісних стосунків. Можливо, це не кінець, а просто пауза, перерва. А поки сконцентруйтеся на своєму шляху, Раки. І він приведе вас у потрібне місце, будьте терплячими.

Порада: сконцентруйтеся на собі — своїх потребах та розвитку.

Леви

Все в житті проходить і минає, Леви. Не варто зациклюватися на цьому, живіть справжнім – озирніться довкола. Відкрийте для себе безліч благословень, що ллються до вашої чаші. Що стосується товарів, які ви додали до свого кошика? Настав час доставити їх у ваш палац без зволікання!

Порада: насолоджуйтесь маленькими радощами та даруйте їх оточуючим.

Діви

Можливо, ви віддали своє серце тій людині, яка була однією ногою за дверима. Цей розділ життя присвячений поверненню вашої колишньої сили. Йдеться про вибір того, з ким ви почуваєтеся в безпеці, а не про все інше. Ви заслуговуєте на любов, яка витримає випробування часом.

Порада: оточуйте себе людьми, які вас цінують.

Терези

Іноді ми стикаємося з тяжкими життєвими уроками. Знайте, що все, що відбувається в даний момент, відбувається з певної причини, Терези. Як медитативна практика проаналізуйте останні шість-вісім місяців свого життя і подивіться, як ви виросли за цей період часу. Прийміть той факт, що шлях самореалізації іноді веде вас через темні часи. Усе це є частиною процесу зростання.

Порада: ваші невдачі та перемоги заслуговують на те, щоб усі вони були відзначені.

Скорпіони

У вас зараз багато справ, і ви, можливо, не знаєте з чого почати. Раніше у вас був би опустилися руки, якби ви подивився на цей довгий список справ. Абсолютно нова версія вас розуміє важливість багатозадачності усвідомлено – ви готові взяти на себе всю відповідальність.

Порада: планування може допомогти розподілити завдання щодо їх важливості.

Стрільці

Все, що ви відчуваєте, носить мінливий характер і незабаром закінчиться. А поки зверніть свій погляд усередину себе, Стрільці. Проаналізуйте, що працює на вашу користь, а що ні. Після цього зробіть відповідні висновки, щоб надалі не виконувати зайву роботу.

Порада: прислухайтеся до свого голосу.

Козероги

Деякі люди називають ту частину нас, яка відчуває те, що за завісою, нашим «шостим почуттям». Сьогодні воно працюватиме на повну силу у вас, Козероги. Прислухайтеся до інтуїції буквально у всьому сьогодні.

Порада: ваша інтуїція працює правильно і намагається щось розповісти вам.

Водолії

Ви не застрягли на одному місці, як ви можете думати. У вас є сили рухатись, орієнтуватися, вибирати для себе нову реальність. Ви заслуговуєте на те, щоб вас бачили і чули, Водолії.

Порада: незабаром уся ваша праця окупиться з лишком.

Риби

У нашому житті бувають моменти, коли все працює відповідно до наших планів. Але бувають і моменти, коли ми стикаємося із незліченними проблемами. Це не означає, що потрібно зробити перерву або зовсім здатися Риби. Сміливо виходьте за межі своєї зони комфорту. Говоріть «так» можливостям!

Порада: заповітні мрії чекають на вас за межами зони комфорту.

You cannot copy content of this page