Близнюки на чужій шиї в’їдуть до раю, Риб накриє хвиля удачі, а Тельцям на карту прийдуть гроші за однієї умови

Завтра зірки роздадуть багатьом знакам Зодіаку козирі. Повний гороскоп 24 травня.

ОВЕН. Овнам зірки рекомендують бути напоготові і прислухатися до порад оточуючих – навіть якщо вважають, що зовсім їх не потребують. Овни повинні знати, що поради у цей день здатні вберегти від помилок чи навпаки – наштовхнуть на цінну ідею, яка в майбутньому принесе успіх. Завтра Овнам краще не мріяти про неможливе, а зосередитися на вирішенні практичних завдань – у цьому запорука успіху.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям можуть капнути на карту грошики, не всім, звичайно, а тим, хто працював не покладаючи рук на роботі, поки решта вдавала, що працює. Начальство оцінить. При цьому зірки радять Тельцям завтра тримати свої ідеї (особливо новаторські) при собі і взагалі завтра треба втриматися від спокуси вдавати розумника. Результат може вийти несподіваним – все повернеться бумерангом і не в найкращому вигляді.

БЛИЗНЮКИ. Для Близнюків загалом день складеться вдало, особливо для тих, хто вирішить присвятити його вирішенню нових завдань та зайнятий розумовою роботою. Тільки зірки радять Близнюкам не винаходити велосипеда: зрештою, його вже давно винайшли! На чужих ідеях Близнюки можуть в’їхати в рай.. Від думок про кохання краще відмовитись – почуття заважатимуть сконцентруватися на роботі.

РАК. Ракам треба бути готовими до різного роду несподіванок. Діяти за планом сьогодні навряд чи вдасться, вірогідніше, що треба буде імпровізувати та вигадувати щось нове на ходу. Зірки радять Ракам ґрунтовно замислитись над зміцненням свого авторитету. Доведеться попрацювати над своїм іміджем: взяти ініціативу до своїх рук чи озвучити цікаву ідею. Це допоможе тим, хто мріє про кар’єру. У сфері кохання Ракам поки що краще на якийсь час забути про будь-які хитромудрі плани.

ЛЕВ. Левам завтра краще не чіплятися за старе і звичне: настає час, коли треба щось швидко та кардинально міняти. Не обов’язково діяти швидко, можна почати з маленьких кроків до нових цілей. І тут Левам треба виділити собі час, щоби оцінити, що є і що треба робити. Ось чому зірки радять завтра Левам у справах та на роботі розслабитися та плисти за течією.

ДІВА. Проявляйте ініціативу у справах, переконуйте тих, хто в чомусь із вами не згоден. Завтрашній день чудово підійде і для обговорення робочих питань, і для розмови про щось дуже особисте. При цьому Дів може буквально розпирати від бажання внести у свої справи свіжий струмінь і сповістити про це всіх і вся. Однак зірки попереджають, що робити це треба поступово і обережно, у будь-якому випадку на Дів чекають несподівані події та зміни в особистому житті.

ТЕРЕЗИ. Терезів завтра може понести, якщо раптом вирішать, що все не так і все треба переробити. Неминуче виникне плутанина, в якій Терези просто втопляться, а проблеми тільки наростатимуть. Особливо це загрожує проблемами у фінансових справах. Зірки рекомендують Терезам включити в собі справжнього бюрократа. Це допоможе їм привести в ідеальний порядок свої плани, думки і навіть свої почуття. Останній пункт точно буде не зайвим, тому що Терезів чекає важливе знайомство.

СКОРПІОН. Не виключено, що у Скорпіонів завтра буде велика спокуса ризикнути. І не важливо в чому: чи то на роботі начальнику сказати все, що накипіло, чи вкласти гроші, щоб стати відразу багатієм. Зірки йти на ризик категорично не радять: головним правилом Скорпіона у справах завтра має стати обережність. Зважившись на необачний крок, Скорпіони втратять багато чого, якщо не все. Найкращим рішенням буде призначити коханій людині побачення в якомусь тихому, романтичному та затишному місці.

СТРІЛЕЦЬ. Стрільцям не варто завтра ображатися на тих, хто щось не зрозумів або не гідно оцінив ваші чудові ідеї. Переконувати таких людей не варто: вони швидко в усьому розберуться. Загалом завтра будь-яка ініціатива Стрільців у колективі може бути карною. Або призвести до наслідків, на які Стрільці зовсім не чекають. Девіз цього дня простий: «Не виділяйся!» і нагородою буде приваблива пропозиція, яка вже не за горами.

КОЗЕРІГ. Не дивуйтеся з несподіванок: їх буде багато. Навряд чи Козерогам вдасться дотримуватися планів, складених раніше. Зірки рекомендують Козерогам трохи попливти за течією та в кожній другій ситуації висловлювати свою лояльність, посміхатися та погоджуватися! Нехай не завжди посмішка Козерога буде щирою, а слова – від душі, зате вигода, яку Козеріг у результаті отримає, виявиться справжнісінькою!

ВОДОЛІЙ. Зірки попереджають Водоліїв: тим, хто має надто напружений графік, краще взяти в паузу у справах і озирнутися. День у будь-якому разі принесе Водоліям цікаві новини та пересуди, тож нудно не буде. А ось у романтичних стосунках Водоліям краще зменшити темп – доля приготувала чимало сюрпризів – у тому числі можливе знайомство з незвичайною людиною.

РИБИ. Якщо Риби мають готові ідеї, які вони не наважувалися озвучити, їм варто нарешті вимовити їх вголос. У Риб настає біла смуга, коли будуть здійсненні навіть найграндіозніші плани, у тому числі в кар’єрі та в грошах. Зірки допоможуть Рибам побачити цікавіші варіанти заробітку. Ну а якщо Риби самотні і готові до нових стосунків, доля може звести їх зі своєю другою половинкою будь-якої миті.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page