Близнюки рватимуться з дому, Лев знайде купу недругів, Дів потягне туди, де вирує життя, а життя Овнів змінить один погляд – щасливі зміни

ОВЕН. Овну вкрай корисно влаштувати “появу”. Тобто опинитися в тих місцях, де зазвичай збираються якщо і не вершки суспільства, то принаймні публіка зі смаком та статусом. Можна, наприклад, відвідати модний клуб, прем’єру нового фільму чи цікаву виставку. Саме в цих місцях Овен має всі шанси завести несподіване знайомство, яке згодом дуже сприятливо позначиться на його долі.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцю, як повітря, знадобиться освіжити свої емоції, додавши у своє життя яскравих фарб. Дуже непогано буде влаштувати у себе вдома свято, покликати у гості друзів (особливо тих, з ким він давно не бачився). І не треба прив’язувати свято до якогось приводу чи дати, можна просто організувати звичайні дружні посиденьки – вони завтра обіцяють пройти напрочуд весело та душевно. Єдине, Тельцю слід уникати слизьких тем у спілкуванні.

БЛИЗНЮКИ. Близнюкам зовсім дикою здасться сама думка про те, що можна всидіти в чотирьох стінах. Не важливо як, і не важливо куди, – для Близнюків головне здійснити якщо й не подорож, то хоч елементарну прогулянку. А ще краще буде вирушити до якогось цікавого заклду чи на вечірку. Без цього Близнюки ризикують зовсім закиснути і впасти в безпросвітну зневіру.

РАК. Раку захочеться влаштувати свято, причому для душі. Цей день добре провести у спілкуванні з коханою людиною, бажано у романтичній обстановці гарного ресторану. А ось складних і слизьких тем у розмові Раку краще уникати. Поговоріть про щось дрібне, але приємне, а всі серйозні справи відкладіть на потім,

ЛЕВ. Чим-чим, а стриманістю Лев відрізнятиметься не буде! Спробувати бути стриманішим, звичайно, не завадить, але навряд чи це вдасться. Лев може наговорити оточуючим купу гзайвого і знайти купу ворогів. Але може і навпаки: перейти на позитив і знайти таку ж купу друзів. У будь-якому випадку, емоції Лева будуть дуже сильні та заразливі, а бажання висловлювати свої думки вголос – не завжди доречне та безпечне.

ДІВА. Діву потягне туди, де люди веселяться, і життя б’є ключем! При цьому емоції самої Діви не виплескуватимуться через край. Просто їй буде приємно перебувати у веселих компаніях, заражаючись безтурботною атмосферою загального свята. Оскільки ні до чого іншого зірки гороскопа Діву не схиляють, то чому б і не провести вільний час на якійсь вечірці?

ТЕРЕЗИ. Поведінка Терезів не буде обтяжена зайвими рамками умовностей! Терезам може навіть на якийсь час здатися, що вони вищі за це. А от оточуючі можуть бути із цього приводу зовсім іншої думки. Дивлячись на таку свободу дій, вони можуть зробити не найприємніші для Терезів висновки. Набагато краще (і безпечніше!) витратити день на заняття якоюсь цікавою творчістю – це виходитиме у вас найкраще.

СКОРПІОН. Емоції Скорпіона постійно коливатимуться десь між поняттями «треба» і «хочу». З одного боку, справи, що накопичилися, наполегливо вимагатимуть зайнятися ними, з іншого ж – Скорпіону захочеться відволіктися від рутини і зайнятися чимось цікавим. Щоб не метатися в сумнівах, Скорпіонові варто спробувати знайти таке заняття, в якому корисне поєднується з приємним. Наприклад, витратити день на навчання та підвищення свого професійного рівня. Ну, чи хоч би розписати свій день так, щоб у ньому знайшлося місце і тому, й іншому.

СТРІЛЕЦЬ. День у Стрільця буде насичений спілкуванням з різними людьми! Можливі нові цікаві знайомства чи зустрічі, що змінять поточні плани Стрільця. І хоча жодних радикальних змін зірки гороскопу не обіцяють, проте день може бути багатим на цікаві повороти та нові враження. Хорошим рішенням для цього дня буде невелика подорож – як мінімум, прогулянка за місто.

КОЗЕРІГ. На порядку денному біля Козерога першим пунктом стоятимуть суперечки, сварки та різного роду з’ясування стосунків. На жаль, до решти зірки гороскопа схиляють Козерога мало. А ось що стосується суперечок і сварок, то їхня кількість буде прямо пропорційна числу розмов. Іншими словами, Козерогу краще звести спілкування з оточуючими до мінімуму. Ну, чи хоча б запастись терпінням.

ВОДОЛІЙ. У думки Водолія наполегливо вриватиметься вітер далеких мандрівок. Постарайтеся не виявляти цього перед начальством – навряд чи це оцінять. Але й опиратися такій ідеї теж не варто. Набагато краще витратити день, щоб обміркувати та спланувати якісь майбутні поїздки чи подорожі. Якщо ви ще не вирішили, де проведете відпустку або найближчі вихідні, саме час цим зайнятися!

РИБИ. Що-що, а емоційний та інформаційний голод Рибам не грозить! Вони ризикують із головою поринути в атмосферу інтриг, чуток та пліток. Риби можуть навіть і самі не помітити, як стануть рознощиком якоїсь не перевіреної інформації. Намагайтеся при цьому хоча б не скочуватися до критики (навіть за очі). Інакше це може ускладнити ваші стосунки з оточуючими.

You cannot copy content of this page