Близнюки скупаються в грошах, Козероги повиснуть на волосині, Дів потягне не в той бік а в житті Овнів настає біла смуга – очі засвітяться від щастя

Що чекає на знаки Зодіаку з 10 травня – астрологи дали прогноз.

ОВЕН. У житті настає біла смуга. Усі перешкоди з вашого шляху зникнуть, а неможливе стане реальним. Не виключено надходження грошей. Слід розрахувати свої сили, щоб не звернути на півдорозі до мрії.

ТЕЛЕЦЬ. Не змушуйте себе жити на догоду іншим. Через це ваша енергія опиниться на нулі, а там недовго і занедужати. Проведіть вихідні із задоволенням, порадуйте себе приємними дрібницями. Можна набратися рішучості і сказати важливі слова людині, яка викликає симпатію та бурю емоцій.

БЛИЗНЮКИ. Справи вдаватимуться досить легко, а доля може надати добрий шанс зміцнити свій суспільний статус і розбагатіти. Щоб не злякати удачу, уникайте екстравагантності у зовнішньому вигляді та у поведінці. Класичний стиль, стриманість у словах і жестах – і успіх повернеться до вас.

РАК. Якщо не порушите природний перебіг подій, період принесе приголомшливий результат. Можливо, з потрібним вам результатом вирішаться питання з грошима або нерухомістю. Продуктивно відбудуться зустрічі, ви зможете впливати на співрозмовника своєю неперевершеною харизмою.

ЛЕВ. Ваша скрупульозність і уважність до деталей зіграють вам на руку. Якщо будете дбайливим і акуратним, на вас чекає фантастичний успіх. Тим більше, що у всьому, що стосується свого гаманця, ви не схильні йти на жодні поступки. У тому числі, не потуратимете і своїм власним забаганкам.

ДІВА. Діві і не потрібно намагатися зрозуміти, чому її постійно тягне не туди. Йдеться про спроби щось вчудити за спиною у другої половинки. Не відмовляйтеся від приємної розмови, але в межах розумного. Якщо тримати себе в їжакових рукавицях, це викликає неспокій.

ТЕРЕЗИ. Зірки не радять розчинятися в людині, яка займає усі ваші думки. Це захоплення треба гасити. Період для того і створений, щоб Терези знайшли нові захоплення і почали думати про щось інше.

СКОРПІОН. Стріли Купідона пролетять повз вас. Краще не плекати марних надій з приводу намірів важливої для вас людини. Найімовірніше, вона лише грає вашими почуттями. День не підходить і для ухвалення фінансових рішень. Швидше за все, вони виявляться нелогічними чи позбавленими потенціалу.

СТРІЛЕЦЬ. Уникайте людей, які транслюють злість. Ви не зможете їх змінити, а у суперечці з ними витратите надто багато енергії. Краще киньте всі сили на те, що важливо саме для вас та сім’ї. Настає ідеальний момент для пікніків, автомобільних поїздок та відпочинку.

КОЗЕРІГ. Хто б не вмовляв Козерога діяти в чужих інтересах – не піддавайтеся. Ще крок, і ви підете по слизькій доріжці, адже на кону подальше щасливе та благополучне життя. Краще щось не отримати, ніж ризикнути та програти все, що маєте.

ВОДОЛІЙ. Все, що відбувається, викликатиме у вас напади невдоволення та розчарування. Втім, невдоволення навряд чи буде надто глибоким і не вийде за межі глухого бурчання. Вам доведеться зробити вибір між задоволенням та боргом. Не поспішайте, ухваліть зважене рішення, адже від нього залежатиме ваше майбутнє. Події, що розгорнулися, приведуть до успіху, але це залежатиме тільки від вас.

РИБИ. Дбайливо зберігайте інформацію, отриману в цей день. Ці відомості можна дістати з рукава, коли станеться підходяща ситуація. Риби будуть надто наполегливими у бажанні швидко розбагатіти. Однак зірки застерігають від грошових авантюр, вони з високою ймовірністю призведуть до сумного результату.

You cannot copy content of this page