Бобровий Повний місяць у Близнюках 27 листопада 2023

Бобровий Повний місяць у Близнюках 27 листопада 2023

Ближче до кінця листопада настане період Бобрового Місяця – ідеальний час, щоб спрямувати надлишок своєї енергії у правильне русло. Розбираємось, чому явище називається саме так і чого від нього чекати.

Вже 27 листопада настане Бобровий Повний місяць, який дуже часто ще називають Морозним. Так як цей час знаменує перехід з осені в зиму, ідеальним рішенням для тебе буде повністю очиститися і позбавитися всього, що не дає спокою.

Будь уважнішим, адже Близнюки за своєю натурою дуже неспокійний знак! У цей період дуже важливо зменшувати оберти і не метушитися без приводу. Давай же розберемося, чого ще варто чекати від Бобрового Повного Місяця в 2023 році, а також дізнаємося, чому явище отримало таку назву.

Що таке Бобровий Повний місяць і чому він так називається?

Бобровий Місяць (Бобровий Повний місяць) — одна з кількох назв для цього явища в листопаді. З настанням холодів цей період буде ідеальним для викорінення життя того, що негативно на нас впливає. Традиція вигадувати назви для повного Місяця прийшла від індіанських племен. Вони виходили з особливостей місяців, погодних умов та поведінки тварин. Повня проходитиме у Близнюках, що стане чудовою можливістю підбити підсумки та застосувати всі свої навички для досягнення цілей.

Чому ж Місяць у листопаді називається Бобровим? Відповідно до Old Farmer’s Almanac (збірка 1972 року, що містить прогнози погоди, астрологічні дані) назва явища має кілька витоків.

За однією з версій, це пов’язано з тим, що Місяць з’являється у сезон, коли бобри ховаються у своїх норках перед настанням холодів.

Як Бобровий Повний місяць у Близнюках у 2023 році вплине на знаки зодіаку?

Овнам слід приділити час собі і знайти час для відпочинку, оскільки цей день принесе масу відповідальних доручень і завдань. У розпал всього цього хаосу Місяць нагадуватиме про спокій та рівновагу. У Тельців можуть виникнути фінансові коливання, тому в Повний місяць буде не зайвим спланувати майбутні витрати і переглянути своє ставлення до грошей.

Для Близнюків Бобровий Місяць стане ідеальним приводом попрацювати зі своїми емоціями та зменшити оберти. Проводь більше часу з сім’єю та друзями, щоб розслабитися і позбутися зайвої напруги. З Раками ситуація нічим не відрізняється: Повня може несприятливо на тобі позначитися, якщо ти не зробиш перерву!

Леви з приходом явища відчують приплив сил, тому, навпаки, не відмовляйте собі у спілкуванні і проведіть якомога більше часу в хорошій компанії. Дів, у свою чергу, Бобровий Місяць змусить зосередитися на важливих завданнях та цілях. Однак у жодному разі не поринай у роботу, тому що ти можеш емоційно вигоріти. Якщо вже й хочеш займатися чимось у цей період, постарайся спочатку відновити баланс між різними сферами свого життя.

Повний місяць простимулює Терезів зрозуміти власні межі, як фізичні, так і духовні. Постарайся слідувати інтуїції, щоб зберігати холоднокровність у цей неспокійний час. Для Скорпіонів нарешті настане час, щоб розібратися з проблемами, які не дають спокою. Також це чудовий привід для тебе відпустити все, що сильно турбує, чи це нездорові стосунки чи шкідливі звички.

Козерогам варто не прогаяти шанс самовизначитися. Бобровий Повний місяць обов’язково підштовхне тебе до освоєння різних навичок або придбання нових хобі. Водоліям слід бути трохи активніше в цей період, оскільки є шанс, що ти обзаведешся відносинами або новими друзями, а Рибам важливо відновити баланс між роботою і особистим життям. Ти можеш бути трохи розсіяною, тому намагайся планувати свій день, щоб не згаяти щось важливе.

Що можна робити у Бобровому Повні в Близнюках у 2023?

Бобровий Повний місяць у Близнюках — найкращий час, щоб зайнятися самореалізацією. Цей період підштовхне тебе до нових захоплень та занять, до яких, як правило, не доходять руки. Крім того, не втрачай можливості налагодити своє особисте життя: не бійся ходити на побачення і проявляти романтичну зацікавленість партнерами.

Також цей період зіграє на руку людям творчим, таким як художникам, письменникам, журналістам, поетам, акторам тощо. Вважається, що в Бобровий Повний місяць приходять геніальні ідеї, які допоможуть створити щось новаторське та успішне. Однак пам’ятай головне: за жодних обставин не перестарайся, інакше все задумане принесе тобі не користь, а лише шкоду.

Чого не можна робити у Бобровому Повні в Близнюках у 2023?

У цей період через натуру неспокійних Близнюків ми зазвичай переповнені енергією та ласі на емоційні вигоряння. Тому ти трохи по-іншому сприйматимеш реальність, а саме перебільшувати і, можливо, роздувати з мухи слона на рівному місці.

Щоб такого не сталося, постарайся не вступати в конфлікти, сварки і не намагайся в день Повного з’ясовувати з кимось стосунки. Також варто обмежити контакти з тими людьми, хто тебе дратує, злить та діє на нерви: твоє терпіння при спілкуванні з ними може просто луснути.

Чого очікувати від Бобрового Повного Місяця у Близнюках у 2023?

Повня Бобра в Близнюках — чудовий час для того, щоб глибше покопатися у своїх емоціях. Як ти вже зрозуміла, Близнюки вважають досить неспокійним знаком, тому в цей день важливо триматися подалі від суєти і вчасно зменшити оберти.

Приділяй більше часу собі, не перестарайся і намагайся прислухатися до свого внутрішнього голосу.

You cannot copy content of this page