Буде багато плодів: чим полити абрикос під час цвітіння

Буде багато плодів: чим полити абрикос під час цвітіння

Весна – це час, коли садівники та дачники активізуються, щоб забезпечити своїм рослинам найкращі умови для зростання та розвитку. Одним із ключових моментів турботи про плодові дерева є правильне харчування в період цвітіння. Це допоможе забезпечити рясне зав’язування плодів та гідний урожай зрештою.

Існує кілька причин, які можуть призвести до проблем із цвітінням та плодоношенням абрикосу.

Неправильний режим поливу. Надмірний або недостатній полив може негативно позначитися на здоров’ї рослини та її здатності плодоносити.

Нестача поживних речовин. Нестача добрив, особливо для молодих дерев, може призвести до слабкого розвитку коренів і, як наслідок, поганого плодоношення.

Несвоєчасне обрізування. Неправильно проведена обрізка може спричинити скидання родючих нирок і, відповідно, зменшення врожаю.

Чим полити абрикос під час цвітіння, щоб зав’язалося якнайбільше плодів

Щоб забезпечити абрикосу оптимальні умови для цвітіння та плодоношення, необхідно правильно проводити підживлення. Один із ефективних способів – використання органічних добрив, таких як перегній, гній чи компост. Вони багаті на поживні речовини і сприяють гарному розвитку кореневої системи.

Рецепт підживлення абрикосу під час цвітіння:

4 столові ложки сечовини,

4 столові ложки сульфату калію,

20 літрів води.

Цей розчин слід рівномірно розподілити довкола кореневої зони дерева. Підживлення найкраще проводити в кілька етапів, починаючи з появи перших нирок і продовжуючи до початку формування плодів.

Важливо пам’ятати, що перебір з добривами може негативно позначитися на рослині. Тому дотримання рекомендованих доз та регулярний контроль за станом рослини – запорука успішного та багатого врожаю.

You cannot copy content of this page