Чарівні рослини, які ростуть у нас в домівках

Зазвичай усі, хто цікавиться магічною стороною життя, пов’язані з природою, сонцем, вітром, водою та землею. Природа чарівна сама по собі, і все, що походить від неї, також має магічну силу.

Ми, хто живемо у своїх чотирьох стінах, можемо зміцнити цей зв’язок із матінкою-природою та використати його для нашого блага, вирощуючи рослини у горщиках.

Вони, як частина природи, такі ж, як і ми, теж хочуть любові, потребують уваги та турботи, щоб розвиватися здоровими.

Ось найпопулярніші кімнатні рослини для вирощування вдома з чарівними властивостями.

Плющ звичайний (Hedera Helix), який відганяє недобрі сили.

Плющ – це рослина, яку століттями використовували у магії. Він символізує зв’язок між небом і землею, бо може легко плестися по стінах та деревах. Листя плюща зазвичай зелене або прикрашене білими або жовтими плямами.

Відомо, що плющ приноситиме удачу, багатство та процвітання тому, хто ним володіє. Ця чарівна рослина може допомогти нам у багатьох сферах життя. Він дозволяє зміцнити свою владу над людьми, славу та родючість, захищає нас від поганих сил.

Орхідея (Orchid) притягує любов та здоров’я.

Знавці стверджують, що орхідея має магічну силу, і вважається, що вона може принести удачу тим, хто нею володіє. Дивують чарівні властивості цієї популярної декоративної рослини.

Ця прекрасна квітка, приверне у ваше життя любов і здоров’я. Якщо ви, як одинока людина, хочете закликати у своє життя кохання, поставте орхідею на підвіконня або біля вікна, де вона матиме багато сонячного світла. Це допоможе вам знайти другу половинку набагато швидше.

Орхідеї також мають магічну силу, яка може допомогти покращити стосунки між парами, які переживають труднощі у відносинах.

Якщо у вас є проблеми в спілкуванні з вашим партнером, розміщення орхідеї в місцях, де ви проводите годину разом, допоможе покращити це спілкування між вами.

Крассула, Дерево щастя (Crassula Ovata) номер один у магічному залученні грошей.

Крассула, кімнатна рослина, широко відома як Дерево Щастя, – чарівна рослина, яка допоможе залучити гроші у ваше життя.

Завдяки тому, що ця рослина пов’язана з планетою грошей, тобто Меркурієм, її магічні властивості принесуть у ваше життя достаток.

Крім здатності залучати багатство, ця рослина також має інші сили, які можуть допомогти вам досягти успіху в кар’єрі чи бізнесі.

Щоб залучити гроші за допомогою Крассули в домашніх умовах, поставте цю рослину біля вікна, де вона отримуватиме багато сонячного світла протягом дня.

Ви також можете поставити біля дверей, щоб магічні властивості сприяли залученню в будинок прихильних людей.

Папороть (Polypodium) рослина міцного здоров’я, довголіття та процвітання.

Ви шукаєте кімнатну рослину, яка принесе вам міцне здоров’я та довголіття? Не шукайте далі, якщо кімнатна папороть приверне вашу увагу у садовому магазині!

Ця непоказна рослина дещо недооцінюється серед широкої публіки, але знавці асоціюють її з духовною силою. Її вічнозелене листя асоціюється з довголіттям.

Оскільки кімнатні рослини завжди в нас на полі зору, ми схильні забувати про їхню красу та магічну силу.

Коли будь-яка сфера вашого життя зазнає невдачі, ці квіти можуть підтримати вас у подоланні труднощів та перешкод.

Цінуймо, як природа дивним і простим способом дарує нам чарівні квіти від наших проблем!

You cannot copy content of this page