Час безмежного везіння: знаки зодіаку, яким Юпітер допоможе розбагатіти з 16 травня

Планета Удачі та грошей опікуватиметься відразу декільком представникам гороскопу.

Кожен астрологічний транзит впливає на нашу долю. З середини травня відкривається біла смуга удачі практично для всіх
представників гороскопу.

Покровитель грошей і удачі Юпітер потрапляє в сильного і стабільного Тельця. Починається час безмежного везіння. У людей з’являється не лише бажання жити набагато краще. Юпітер також дає можливість знайти фінансову стабільність та розплатитися з боргами.

Ті, хто зумів підлаштуватися під сприятливий збіг обставин, обов’язково підвищать свій рівень життя, знайдуть додаткове джерело доходу та досягнуть цілей, які пов’язані з купівлею або продажем нерухомості.

Причому Юпітер – це одна з найповільніших планет, вона перебуває в кожному сузір’ї тривалий час. Також слід враховувати періоди її ретроградності, які розпочнуться з середини літа та продовжаться до кінця року.

Виходить, знаки зодіаку, які опинилися у фаворитах, у Юпітера будуть на світлій фінансовій смузі до 26 травня 2024 року.
Погодьтеся, це досить тривалий період життя, в який можна встигнути змінити своє мислення, дозволити стати собі багатшими і, що важливо, зробити кроки, які приведуть вас до бажаного результату.

Телець

Звичайно, першим улюбленцем Юпітера буде Телець. Люди цього знаку зможуть відпустити минуле, забудуть старі образи та винесуть правильні висновки із кризових ситуацій.

З 16 травня 2023 року до 26 травня 2026 року у них починається період особистісного росту. Тельці завжди тяглися до розкоші, але тепер їхні фінансові можливості, вперше за довгий час, повністю покриватимуть бажання.

Зіпсувати собі життя вони зможуть самі, якщо будуть надмірно суворими до себе і почнуть боятися минулих помилок.

Рак

Представники цього знаку раптом зрозуміють, чого не вистачає для досягнення фінансових цілей. Відповідь буде максимально простою — зібраності та правильного розподілу пріоритетів.

Якщо Раки зможуть сконцентруватися на довгострокових перспективах, відсунуть на другий план миттєві бажання та витрати, то значно зростуть їх доходи. Ракам варто більше часу приділяти своїй роботі у цей чарівний період.

Юпітер не просто так вибрав вас у переможці, планета успіху зробить все, щоб ви нарешті заслужили довгоочікувану симпатію начальства, повагу від колег і сміливість розпочати свій особистий проєкт.

Терези

Юпітер надасть «мовчазну» підтримку Терезам. Люди цього сузір’я завжди знають, чого їм не вистачає для щастя та фінансового росту.

Єдине, що заважає досягти успіху, – це страх зробити перший крок. У період з 16 травня 2023 року по 26 травня 2024 року планета везіння зробить Терезів просто безстрашними.

Представники знаку нарешті зможуть упорядкувати свої фінансові справи, розібратися з кредиторами, досягти успіху на роботі і вигідно керувати своїми ресурсами.

З «мовчазного» благословення Юпітера Терези ризикнуть зайнятися інвестиціями і вже точно не помиляються.

You cannot copy content of this page