Час чорного Місяця: 3 знаки зодіаку чекають важкі випробування до кінця липня

Час чорного Місяця: 3 знаки зодіаку чекають важкі випробування до кінця липня

Прогноз на липень 2023 року попереджає, що деякі представники Знаків Зодіаку можуть опинитися у несприятливій ситуації.

Згідно з цим прогнозом, три представники сузір’їв зіткнуться з чорною смугою та негативними подіями.

Для Близнюків прогноз передбачає серйозні фінансові проблеми, можливе позбавлення спадщини, вимоги щодо повернення боргів із відсотками та штрафи від перевіряючих інспекцій. У цей період партнери можуть бути не в змозі або не захотіти надати матеріальну допомогу, а джерела доходу можуть бути втрачені.

Також можливі поломка або викрадення автомобіля, збитки через сестер, братів чи сусідів. Всі ці події можуть бути несподіваними та непередбачуваними.

Для Тельців прогноз вказує на неприємності, пов’язані з поїздками за кордон, листуванням з іноземцями та договорами із закордонними організаціями. Навчання, підвищення кваліфікації, наукова чи викладацька діяльність також можуть мати труднощі.

Поїздки близьких родичів можуть виявитися зірваними. У цей період можливі серйозні суперечки та сварки різні теми. Обмеження можуть виникнути і у вивченні культурних традицій інших народів, а також у наукових поїздках, відрядженнях, участі у конференціях та інших заходах. Тому зірки рекомендують переосмислити своє ставлення до планів та очікувань, пов’язаних з активностями за межами своєї країни.

Для Риб прогноз попереджає про можливий вибір між друзями та коханою людиною, а також про нерозділену фатальну закоханість або зраду. Плани та надії на здійснення чогось також можуть виявитися порушеними. У цей період можливі проблеми із зачаттям та у відносинах з дітьми.

Риби можуть зіткнутися із втратою популярності, провальними рекламними кампаніями та творчими проектами, розчаруваннями у коханні та неприємними знайомствами. Партнери та підрядники можуть виявитися ненадійними, а на роботі можуть поширюватися неприємні чутки про вас.

You cannot copy content of this page