Час сплатити борги: що принесе ретроградний Меркурій у Діві з 23 серпня до 15 вересня?

Час сплатити борги: що принесе ретроградний Меркурій у Діві з 23 серпня до 15 вересня?

Ретроградний Меркурій у Діві навчить знаки зодіаку не лише приділяти час відпочинку, а й налагоджувати старі стосунки. І хоча надто поганим цей період назвати не можна, доведеться постаратися, щоб зберегти спокій та терпіння!

23 серпня розпочинається новий захоплюючий астрологічний період. Цього разу головним винуватцем урочистостей виявиться ретроградний Меркурій у Діві. Він точно нікого не залишить поза увагою, так що варто готуватися до виходу із зони комфорту та вирішення старих проблем.

Найближчу планету до Сонця названо на честь давньоримського бога торгівлі. До 15 вересня тобі доведеться укладати угоди не лише зі своїм оточенням, а й із власною совістю. Попереду досить багато випробувань та можливостей, тож давай розбиратися, як розпорядитися всім собі на користь.

Як відомо, у період ретроградного руху небесне тіло змінює свій напрямок. Незважаючи на те, що це відбувається лише візуально, вплив на наше життя може виявитися величезним!

Адже планета фактично «збивається зі шляху», а значить і ті сфери, за які вона відповідає, страждатимуть.

Час ретроградного Меркурія у Діві краще проводити максимально спокійно та стабільно. Навряд чи спонтанні спроби змінити життя закінчаться добре. У нашому випадку найбільше постраждають сфери кар’єри та комунікації. Саме їх опікується найближчим сусідом Сонця. Повір, легко точно не буде.

У чому особливість ретроградного Меркурія у Діві?

Коли Меркурій проходить у раціональній та діловій Діві, під великий ризик потрапляє твоя продуктивність.

Ця планета опікується земним знаком зодіаку, так що їх тандем вважається досить міцним. У плані організаційних питань на тебе можуть чекати невеликі невдачі та помилки, а намічені плани, ймовірно, підуть зовсім не так, як ти очікувала.

Хоча проблеми будуть маленькими та незначними, за великої кількості вони здатні перетворити життя на справжній хаос! Тому варто особливо ретельно зайнятися порядком як у голові, так і в роботі. До того ж цього разу настав час пожинати плоди минулого. Карма може зіграти з тобою злий жарт, якщо раніше ти допустила якусь помилку.

Що хорошого принесе ретроградний Меркурій у Діві?

Ретроградний Меркурій у Діві – ідеальний час для самоаналізу. Причому треба приділити увагу не лише власним рішенням та відчуттям, а й робочим справам. Наново переглянь ставлення до своєї кар’єри та планів. Чи варті вони того? А також постарайся не гнатися за новими здобутками та нагородами.

Натомість сконцентруйся на завершенні старих проектів. Займайся тим, що в тебе виходить найкраще. Так ти зможеш не тільки підняти собі настрій гарною продуктивністю, а й отримати чудовий результат. Крім того, не ризикуй здоров’ям. Перерви та якісний відпочинок після важкого дня – запорука успіху та спокою.

Який негативний вплив ретроградного Меркурія у Діві?

Варто запастися терпінням та тверезо оцінювати ситуацію. Так, протягом усієї астрологічної події на тебе чекають маленькі біди та проблеми у повсякденному житті. Важливо не дозволити їм здобути перемогу над позитивним настроєм. Хоча їх кількість може бути досить великою і від цього ще більш неприємною.

Причому казусів не вдасться уникнути у роботі, а й у особистому житті. У спілкуванні з’являться непорозуміння, які можуть призвести до повноцінних скандалів. Ну і, звичайно, краще відмовитися від нових починань. Є велика ймовірність, що вони одразу підуть не за планом. А невдачі і постійна напруга взагалі зведуть всі зусилля нанівець.

Які сфери життя він торкнеться особливо сильно?

Насамперед варто пам’ятати, що Меркурій — планета комунікацій, мислення та спілкування, тож ці сфери виявляться під максимальним тиском абсолютно у всіх. Скористайся такою можливістю, щоб налагодити старі зв’язки, вирішити конфлікти і всіма силами постарайся уникнути нових сварок.

Звичайно, ще астрологічний період стане важливим для роботи та кар’єри. Особливо це стосуватиметься угод, так що при укладанні договорів уважно все вивчай для надійності. Повір, ретроградний Меркурій — це найкращий час, щоб виділятися. Проведи його в тиші та спокої та сконцентруй увагу на стабільних звичних завданнях.

Який у ретроградного Меркурія магічний ефект?

Ретроградний Меркурій активує твою карму на повну силу. Не перевіряй ефект бумеранга на собі, тому що в цей період він працюватиме практично постійно. Тому постарайся не наживати нових ворогів, інакше наприкінці доведеться відповісти за помилки.

Кажуть, зворотний хід планети може вплинути навіть на техніку та вивести її з ладу. До гаджетів краще ставитися гранично акуратно. А ще Меркурій здатний примножити твій бюджет. Щоправда, відбуватиметься це за рахунок старих зв’язків. Наприклад, ти отримаєш вигідну пропозицію з минулого місця роботи чи від давніх знайомих.

Не проґав такий шанс!

Загалом, головний лайфхак для ретроградного Меркурія просто розслабитися і намагатися сидіти максимально тихо. Так всі збитки будуть зведені до мінімуму, а негативні наслідки обійдуть тебе стороною.

Однак не діяти теж не варто. Постарайся час на самоті витратити на самоаналіз і виправлення старих помилок. Все добре обов’язково позитивно вплине на майбутнє.

Звичайно, будь-який ретроград є небезпечним для емоційного стану людини. Меркурій у Діві вважається найгрізнішим через сфери, які він охоплює. І все ж цей період може навчити тебе робити перерви і витрачати час на відпочинок, щоб набратися сил. Саме так вдасться досягти більшого в майбутньому.

Подібний урок життя краще не упускати!

You cannot copy content of this page