Час виконання заповітного бажання: що буде у Раків, Тельців, Козерогів із грошима та здоров’ям – є нюанси

Тільки обрані представники гороскопу матимуть наприкінці листопада 2023 року унікальний шанс на виконання заповітного бажання — і лише в одній із двох сфер: у здоров’ї чи фінансах.

На життя знаків Зодіаку в останній декаді листопада впливатиме «чарівний» транзит Сонця та Нептуна. Вважається, що союз цих планет найбільше впливає відразу на дві сфери: здоров’я та фінанси. Але є нюанси. Зі здоров’ям все зрозуміло: люди починають почуватися краще, але у фінансовому плані не все так однозначно.

ТЕЛЕЦЬ. Представники цього сузір’я завжди керуються принципом «не зашкодь». Під час тригону Сонця та Нептуна їм випаде шанс виправити свою долю та людей, які вони вважають для себе рідними.

Що стосується здоров’я, то Телець має знайти золоту середину між традиційною медициною та духовністю. У цьому випадку представники знаку відчують полегшення, стануть активними, а хвороби відступлять. Щодо додаткового заробітку Тельці можуть покладатися на допомогу близьких. Не відкидайте пропозиції, що надходять. Останнім часом ви надто критичні до себе, а дарма.

РАК. Всесвіт подарував цьому знаку зодіаку сильну інтуїцію. Раки можуть відчувати не тільки свої неприємності, а й те, що хвилює людей. Під час союзу Сонця та Нептуна люди цього сузір’я зруйнують свої проблеми, позбудуться болячок, а також у їхню голову прийде майже геніальна ідея про заробіток.

Попереджаємо, не варто чекати надто багато від транзиту, оскільки ви зараз знаходитесь тільки на початку шляху і саме від вашого натхнення та настрою залежатиме, що буде далі.

КОЗЕРІГ. По-перше, люди цього знака зможуть здійснити свої мрії, пов’язані з відпочинком, творчістю та зціленням. Ваша сильна енергетика під час тригону Сонця та Нептуна збільшиться багаторазово. Ви не тільки самі почуватиметеся активними, але й зможете «заразити» позитивним настроєм оточуючих.

По-друге, у Козерога завжди є якісь напрацювання. Так ось у період цього транзиту настав час їх обміркувати та підготувати ґрунт для реалізації.

You cannot copy content of this page