Час змін: гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 19 по 25 грудня

Астрологи склали гороскоп на тиждень із 19 по 25 грудня 2022 року для всіх знаків зодіаку. Вони охарактеризували цей період як час змін. Про це вказують космічні аспекти. Наступного тижня відбудеться інгресія Юпітера у сузір’я Овна та перехід Сонця на знак Козерога. Астрологічні події подарують енергію для нових звершень.

Овни

У представників знаку з’явиться гостре бажання самоствердитись. Причому робитиме він це за рахунок своїх близьких. Це не найкраща ідея, попереджають астрологи. Особливо якщо у вашому оточенні є Леви та Стрільці. Вогняні знаки не терпітимуть такого відношення. Поради астрологів на тиждень:

не давайте волю емоціям;

беріть на себе відповідальність за свої слова та дії;

ретельно перевіряйте інформацію.

Якщо когось образили, то визнайте це і вибачтеся. Це вбереже стосунки та навіть репутацію.

Тельці

Стабільний та спокійний тиждень. Все як Телець любить. Ваш комфорт нічого не порушить, спокійно займайтеся рутинними справами.

Близнюки

Нещодавно ви зробили неправильний вибір. Помилки трапляються, але часом вони призводять до неприємного «розбору польотів». Саме з нього розпочнеться тиждень. Будьте розсудливими і не піддавайтеся емоціям. Всесвіт вже готує вам подарунок. Це може бути щось зі списку:

приємне знайомство;

грошова винагорода;

нові перспективи на роботі

Травневим Близнюкам варто уважніше ставитися до свого здоров’я.

Раки

Тиждень буде пасивним. Ракам тяжко змусити себе щось зробити. Думками вони вже відпочивають та відзначають Новий рік. Проблем зі здоров’ям та грошима не передбачається.

Леви

Передноворічна метушня охопить представників знаку. Вони уникатимуть проблем і всього, що затьмарює їхній настрій. Тому тиждень характеризується легкістю та безтурботністю.

Діви

Представникам знаку доведеться випробувати не найприємніші емоції. З іншого боку, Діви зможуть позбутися того, що їх обтяжувало. Це можуть бути стосунки, що вичерпали себе, або безперспективна робота. На вихідних близькі порадують Дів.

Терези

Спокійний тиждень без різких змін. Астролог радить зайнятися звичайними домашніми справами, більше часу проводити із сім’єю. Можна придбати подарунки для близьких.

Скорпіони

Час змін настає для представників цього знаку. Ймовірні зміни:

швидке погашення боргів та кредитів;

підвищення по службі;

початок перспективного проекту;

гармонія у стосунках;

зізнання в коханні.

Здоров’я Скорпіонів не підведе, тому вони зможуть насолоджуватися всіма можливостями, подарованими зірками.

Стрільці

Астрологи обіцяють цьому знаку насичений тиждень. І нехай Сонце вже збирається змінити сузір’я, Стрільцям все ж таки буде даровано багато приємних моментів. Одинаки зможуть завести чудові стосунки. Трудоголікам начальство підкине цікаві завдання. Тим, хто хоче покращити матеріальний стан, зірки нададуть такий шанс. Але доведеться багато працювати.

Козероги

Внутрішня напруга вимагатиме концентрації ресурсів. Козероги намагаються всіма силами не встрявати у конфлікти. Представники знака зосереджені на ухваленні важливого рішення, яке змінить їхню долю. Це також позначається на психологічному та фізичному стані знаку.

Водолії

Метеозалежним варто поберегти своє здоров’я. Гороскоп на тиждень з 19 по 25 грудня 2022 каже, що у Водоліїв з’явиться багато цікавих ідей. Але чомусь близьким вони не сподобаються. Не варто їм нічого доводити. Направте всі ресурси на їхню реалізацію та громадську діяльність.

Риби

Представники цього знаку будуть занурені у свій внутрішній світ. Вони надто зайняті своїми почуттями та емоціями. Однак їм буде важко чітко тлумачити мотиви оточуючих. Навіть гостра інтуїція, не допоможе, хоча Риби на неї покладаються.

You cannot copy content of this page