Чекає на успіх: жінкам з цими іменами пощастить у 2023 році

Чекає на успіх: володаркам цих чотирьох жіночих імен пощастить у 2023 році

Кого в 2023 Чорного Водяного Кролика чекає успіх? Розповідаємо, дівчата з якими іменами виявляться серед щасливиць!

Варвара

Сильні сторони Варвари – твердість, врівноваженість, рішучість та незалежність. Жінка з таким ім’ям завжди буде господаркою своєї долі, проте у 2023 році спрямовувати життя у потрібне русло Варварам буде простіше, ніж зазвичай.

Якщо тебе звуть Варвара, то чекай на підвищення по службі або нову роботу зі значно більшою зарплатою, ніж зараз. Також великі шанси створити нові відносини або вирішити навіть найскладніші проблеми у існуючих.

Щоправда, доведеться почекати: найвдалішим періодом 2023 року для Варвар стануть кінець листопада та початок грудня — у ці дні дівчат із цим ім’ям удача буквально переслідуватиме за п’ятами.

Олена

«Смолоскип» — так перекладається з давньогрецької мови ім’я Альона. Дівчата, названі ним, виростають відкритими, життєрадісними, цілеспрямованими і трохи впертими людьми, а їхні головні переваги — добродушність та чесність.

Заступається Альонам не тільки Венера, а й Сонце — у 2023 році воно займе особливо вдале для власниць цього імені становище з 23 березня по 22 квітня, з 22 липня по 23 серпня та з 22 листопада по 21 грудня.

У цей період Альонам везтиме у всіх сферах життя, але є одна умова, якої треба обов’язково дотримуватися: ти маєш якомога чіткіше формулювати свої бажання і не втрачати можливості їх реалізувати.

Маргарита

Маргарита – це вроджений лідер. Такі жінки нерідко виявляються авторитетами, навіть не обіймаючи високої посади — до їхніх слів часто дослухаються керівники, старші члени сім’ї та навіть наставники.

На успіх чекає Маргарит на самому початку 2023 року — з 22 травня по 23 червня. Саме в цей час можна сміливо змінювати своє життя, проте не забувай, що від тебе залежать інші люди — вислухай їхню думку, перш ніж ухвалити рішення.

Галина

«Спокійна» та «безтурботна» — так перекладається з грецької мови ім’я Галина. Власниці цього імені, як правило, врівноважені, посидючі, терплячі та розважливі.

Успіх чекає Галин з 23 березня по 22 серпня: у цей період можуть виконатися твої найпотаємніші бажання. Однак, щоб це сталося, не бійся наполягати на своєму і не дозволяй нав’язати тобі чужу думку.

You cannot copy content of this page