Чекає щастя, успіх та гроші:3 знаки Зодіаку, яким до 3 квітня неймовірно пощастить

Овен

Хоча почалася пора для Овна, що приносить сили, зміцнює впевненість у собі, ви навряд чи відчуєте пожвавлення у своєму житті до п’ятниці. Це досить пасивний час, щоб відійти від справ і відпочити.

Хоча б не робіть нічого нового – робіть те, що добре відомо. Зараз не час обговорювати з керівництвом свою кар’єру чи прибутки.

Вихідні, понеділок зведуть вас з розуму. Якщо вам потрібно зайнятися терміновими справами або кудись поїхати, будьте обережні, щоб у поспіху не переплутати щось важливе і не вплутатися в неприємну історію.

Підтримуйте добрі стосунки з тими, кого любите.

Телець

Вівторок і середа ідеально підходять для діяльності, подорожей і термінових справ.

Це час хороших пропозицій, корисних зустрічей і важливих знайомств. Здобудете невидиму підтримку, заступництво – оточуючі будуть вам співчувати.

П’ятниця, вихідні змусять вас зупинитися і зосередитися на старих проблемах на роботі, сімейних справах – цей час змусить задуматися про нездійснені мрії, непорозуміння в спілкуванні з рідними, про покупки для дому.

Не дозволяйте собі стогнати про те, чого у вас немає, тільки тому, що зовсім скоро, через кілька місяців, настане час (це триватиме цілий рік), коли ви отримаєте бажане.

Близнюки

З вівторка настає час миру та примирення. У вихідні у вас є хороші шанси залагодити давню суперечку, знайти гроші на важливу покупку або повернути борг.

Можна позичити гроші на тривалий термін. Вихідні будуть досить активними – вам вистачить сил взятися за складні справи та подолати перешкоди на шляху до мети.

У неділю, понеділок не намагайтеся вступати в сварку, конфлікти – це дні розчарування, навіть свого роду поразки, коли можна втратити хороші позиції.

Не намагайтеся з’ясувати стосунки як на роботі, так і з близькими людьми, особливо з мамою. Не намагайтеся їх повчати, але й не звинувачуйте себе в проблемах усієї родини.

Рак

Вівторок, середа (до обіду), четвер (після обіду) — ваш час для виграшу. Керуйте важливими справами, зустрічайтеся з тими, хто може вплинути на ваше майбутнє. Важливою буде ваша воля і впертість. Будьте сміливими, будьте рішучими.

Тепер, коли Марс у вашому знаку, у вас є можливість змінити важливі речі в потрібному вам напрямку.

У вихідні вам може здатися, що щось проскакує, що ви вже не контролюєте ситуацію. І не намагайтеся — зараз не час дути проти вітру.

Уникайте звинувачень в родині, не покладайтеся на малознайомих людей, більше бережіть свої гроші та майно.

Лев

До п’ятниці не варто планувати важку роботу. Поговоріть зі знаючими людьми про складні для вас питання.

Варто чогось навчитися. Вигідні поїздки, відрядження. Що б ви не робили, орієнтуйтеся більше на інтуїцію. Довіряйте першому враженню.

У вихідні можуть виникнути проблеми, якщо ви спробуєте вирішити грошові питання, якщо задумаєтеся обговорити стосунки з другою половинкою, сімейний бюджет.

Не балуйте себе надією, що ваша справжня любов десь чекає. Не намагайтеся так судити своїх нових шанувальників – це просто марна трата часу.

Діва

З вівторка сприятливий час для того, щоб зайнятися важливими справами, щось змінити, переробити. Не пропустіть можливість для важливої ​​розмови з начальником, нових угод у вівторок, четвер.

Це дні хороших змін, коли потрібно приймати нові пропозиції, сприятливо займатися розширенням бізнесу. Оточуючі будуть цінувати вас, ви придбаєте хороших друзів, надійних союзників.

З п’ятниці інший час. Яку б спокусливу пропозицію ви не почули на вихідних, не поспішайте погоджуватися.

Терези

Ви будете енергійні, кмітливі, тому беріться за важливі справи без зволікання. Знаковий вівторок – станете переможцем у конкурентній боротьбі.

У п’ятницю на вихідних не вживайте рішучих дій – зараз буде легко зіпсувати те, що вже почали організовувати. Не поспішайте завершувати справи, які ви вагаєтеся, приймати рішення у відносинах з коханою людиною – навряд чи це буде правильним вибором.

У неділю постарайтеся більше відгородитися від оточуючих вас людей – вам потрібно спокійно відпочити на самоті. Понеділок не підходить для ведення справ або подорожей.

Скорпіон

З вівторка приступайте до відповідальних справ. Буде так, як ти хочеш, ти отримаєш те, що шукаєш.

Вами будуть захоплюватися, підтримувати, підтримувати. Ці дні сприятливі для вирішення важливих робочих питань. Можна зробити відповідальний крок.

Будьте уважнішими до свого здоров’я. Важливий правильний режим праці та відпочинку, більше уваги приділяйте якості харчування.

Починаючи з п’ятниці, час дещо ускладнюється. Вам потрібен час, щоб більш тверезо поглянути на поточну ситуацію.

Не поспішайте вирішувати проблеми зараз. На вихідних, у понеділок, ви побачите, хто справжні друзі, а хто вдало імітує добрі стосунки.

Стрілець

Цього тижня вам вдасться подолати нагальні турботи. Підійде для вирішення питань, пов’язаних з боргами, податками, страхуванням, спадщиною.

У п’ятницю вирішуйте проблеми, пов’язані з поїздкою за кордон, роботою, проживанням за кордоном.

Якщо у вас є родичі, які зараз далеко від вас, варто більше поговорити, обговорити те, що вас турбує.

Не відкладайте на неділю, понеділок, коли сумні, невіруючі думки можуть опанувати. Не думай, що ти віддаляєшся.

Подібні думки можуть турбувати тих, хто живе поруч. Не піддавайтеся таким настроям, не починайте висувати з цього приводу претензії.

Козеріг

Це вдалий час, щоб поговорити з шеф-кухарем, запропонувати йому свої ідеї, підійти до нового роботодавця, зустрітися з партнерами, підписати угоду, новий трудовий договір.

Вихідні, понеділок відкриють вам очі, покажуть ваші помилкові переконання, шкідливі звички.

Не лякайтеся, якщо побачите щось шокуюче в людині, яку ви поважали і любили. Якщо це станеться, будьте обережні, щоб не втратити об’єктивність.

Водолій

З вівторка – час корисних зусиль, успішної роботи. Те, що раніше не вийшло, застрягло, нарешті буде виправлено.

Постарайтеся встигнути якомога більше, щоб не відкладати вирішення складних завдань на наступний місяць. П’ятниця сприятлива для переговорів, різних домовленостей. Більше спілкуйтеся.

До речі, можливі і доленосні романтичні зустрічі.

Неділя та понеділок досить складні, тому не варто планувати нічого важливого чи небезпечного.

Проте навіть у негативі є плюси, наприклад, ви дізнаєтеся, чи дійсно можете довіряти близькій людині, партнерам по бізнесу, стане зрозуміло, наскільки ви стійкі до стресів.

Риби

З вівторка – ваш щасливий день, коли можна вирішити найскладніші питання. Дійте – у вас все вийде!

Більше спілкуйтеся, обговорюйте з друзями – з’являться нові гарні ідеї. Пора шукати помічників, союзників. Напружений час буде до вихідних, коли варто взятися за важливі справи.

До речі, у ці дні ваш настрій буде надзвичайно романтичним, ви отримаєте багато уваги від коханої людини. Також можливе нове романтичне знайомство.

У вихідні розслабтеся: через брак відпочинку може взяти верх напруга, пригнічувати сумні думки. Якщо це станеться, спробуйте зробити щось інше, ніж те, що ви робите зараз.

Не намагайтеся пояснити любовні стосунки, особливо з чоловіком, не говоріть погано про другу половинку, сім’ю.

You cannot copy content of this page