Життєві історії
Через місяць я помітила зміна в поведінці подруги. Вона постійно з кимось листувалася в телефоні. Коли розмовляла, то ніяковіла і червоніла. Подруга тягала мене по магазинах у пошуках красивого одягу і навіть перефарбувалася в блондинку. Тоді тільки до мене дійшло, що вона закохалася. Я влаштувала допит їй, і вона зізналася, що зустрічається з чоловіком. І що він старший за неї. Хіба ж я знала хто її кавалер? Та я навіть сукні їй допомагала купувати і поради давала. А вона теж хороша! Ні словом ні натяком

Вчора я дізналася, що моя найкраща подруга – коханка мого батька. Мене це просто з колії знесло. А найгірше, те, що я не знаю, чи варто говорити моїй мамі? Так, вони живуть швидше як співмешканці і більше за звичкою, ніж через велику любов, але чи повинна я відкрити їй очі? А найголовніше питання: як тепер спілкуватися з подругою і батьком?

Все це почалося, я так думаю після восьмого березня. Ми з подругою відзначали свято в кафе, на жаль удвох. Ну і трохи перебрали. Я зателефонувала батькові. До речі мені вже 22 роки, тому батьки нормально ставляться до моїх розваг. Мій батько ще молодий, йому 43 роки, я рання дитина. До слова, мій тато вельми непоганий собою, завжди одягнений добре, так як працює в будівельній фірмі архітектором. Ну ось, я його викликала. Він спочатку відвіз мене додому, адже  живу я на знімній квартирі окремо від батьків. Потім тільки повіз мою подругу. Я не надала значення цьому, а даремно.

Через місяць я помітила зміна в поведінці подруги. Вона постійно з кимось листувалася в телефоні. Коли розмовляла, то ніяковіла і червоніла. Подруга тягала мене по магазинах у пошуках красивого одягу і навіть перефарбувалася в блондинку. Тоді тільки до мене дійшло, що вона закохалася.

Я влаштувала допит їй, і вона зізналася, що зустрічається з чоловіком. І що він старший за неї. Я заспокоювала, що різниця у віці це всього лише цифра. Головне, що їй з ним комфортно і вона щаслива. Ну, хіба я могла подумати, що мова йде про мого батька ?!

Ми стали рідше зустрічатися з подругою. Весь вільний час вона проводила зі своїм чоловіком. Я навіть заздрила, адже сама в цей час була самотня. Мені дуже цікаво було подивитися на її кавалера. Я попросила познайомити нас, але дівчина була категорично проти. Я просила хоч разочок на нього подивитися, але знову отримувала відмову. І тоді я пішла на хитрість. Надивившись детективів, я вирішила сама вистежити супутника моєї подруги. Я ненароком поцікавилася, куди він поведе її після роботи. Виявилося, що вони підуть в піцерію на краю міста. Чому так далеко я спочатку не розуміла, адже у нас за рогом є кафе. Тому відразу після роботи я викликала таксі і поїхала за вказаною адресою. Я сіла за столик в найдальшому кутку приміщення, щоб бути непомітною. Періодично сміялася над собою і вирішила перестати дивитися детективні серіали.

Через двадцять хвилин в приміщення увійшла моя подруга в новій сукні і на високих підборах. І коли встигла переодягнутися? А поруч з нею був мій батько. Від несподіванки я підстрибнула на місці. Весь вечір я спостерігала за ними, вони розмовляли і сміялися. Він тримав її за руку і дивився в очі, а вона ніяковіла як дитина. Я не могла поворухнутися, так і сиділа як статуя і дивилася на них. Коли парочка пішла, я дістала телефон і зателефонувала мамі. Ненароком запитала, чим зайнятий тато, а вона відповіла, що він на роботі і буде там допізна. Я побажала їй на добраніч і вирушила додому.

І як мені бути? Ігнорувати подругу я не можу вічно, але тепер і спілкуватися з нею неможливо. Вона крутить роман з моїм батьком за моєю спиною і спиною моєї мами. Він же одружений і на двадцять років старший за неї. При цьому вона навіть не спромоглася мені розповісти. Зустрічатися з батьком я взагалі не хочу. Як я йому в очі подивлюся, знаючи, що він мені зраджує. А моя мама? Як бути з нею? Моя голова обертом і я на роздоріжжі.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page