життєві історії
— Чесно кажучи, я дуже хотіла, щоб вони вже розлучилися нарешті. Щоб син зустрів де-не будь нормальну, спокійну дівчину

– Я їм чесно сказала, що думала на той момент! – розповідає пенсіонерка Людмила Гнатівна.

– Кажу, живете дружно, скандали постійно! А ще про дитину мрієте! Не потрібна вам дитина в такій обстановці! Я б, кажу, хом’яка вам виховувати не довірила, не тільки людини.

Син Людмили Гнатівна, Петро, ​​чотири роки тому одружився на дівчині на ім’я Любов, з якою до цього пару років жив у цивільному шлюбі.

Жили не те щоб мирно і гладко, скоріше навпаки. Сходилися, розходилися, прощалися назавжди – але, от біда, через деякий час знову кидалися один одному в обійми.

За багато місяців спільного життя до весілля молоді, за словами Людмили Гнатівна, так і не притерлися. Що їх змусило все-таки йти в ЗАГС, загадка.

– Чесно кажучи, я дуже хотіла, щоб вони вже розлучилися нарешті. Щоб син зустрів де-не будь нормальну, спокійну дівчину, не таку, як Люба. Так я, в принципі, не сумнівалася, що так і буде.

Але син вирішив одружитися. На Любі. Мати намагалася поговорити з ним серйозно, але син всі розмови припинив, сказавши, що Люба – жінка всього його життя, вони мріють бути сім’єю і народити дитину.

Любов Гнатівна махнула рукою – справа ваша, мовляв, вирішуйте самі і живіть, як хочете.

Читайте також: Не знаючи всіх моїх проблем, він зробив мені пропозицію!

Молоді примудрилися посваритися до небес прямо в день весілля.

Кращі подруги Люби раптом, ні з того ні з всього, ні з ким не погодивши, вирішили влаштувати «викуп нареченої», зустріли Петра перед під’їздом, встали стіною і стали, за його словами, вимагати брати участь «в якихось дурних сільських конкурсах».

Петро зателефонував нареченій і вже на підвищених тонах сказав, щоб вона негайно спускалася вниз сама, ніякі викупи він проходити не буде.

А якщо, мовляв, через п’ять хвилин не вийдеш, то ні в якій ЗАГС не підемо, він взагалі зараз поїде, і ніяка весілля йому не потрібне.

Зрозуміло, що Любаша не залишилася в боргу.

Вони сварилися спочатку по телефону, потім наречена вискочила на балкон і продовжила концерт на потіху всій багатоповерхівці.

За допомогою батьків з одного і з іншого боку ситуацію якось вдалося згладити. І навіть весілля відбулося в цей же день. Більш того, далі все пройшло досить гладко – покаталися, пофотографувати, повечеряли в ресторані.

Але саме в той день Людмила Гнатівна вимовила свою промову про те, що нapoджувати дитину при таких відносинах не тільки не варто, але і категорично не можна.

А тепер молоді ось уже чотири роки ніяк не можуть зaвaгiтніти. Причому, абсолютно дивним чином: медицина не бачить до вaгiтності ніяких перешкод. І Петро, ​​і Люба здорові, молоді, дітей хочуть. Але ось ніяк не виходить.

Місяць проходить за місяцем, а результату немає. Що вже тільки не робили: і клімат міняли, і прикмети там якісь дотримувалися, і до бабусі-знахарки їздили. Не виходить!

І невістка звинувачує в цьому свекрухy, яка сказала такі слова прямо напередодні весілля. Мовляв, вам не можна мати дітей.

Ось тепер діти і не виходять на тлі повного здоров’я обох.

Більш того, з’ясовується, що колись, ще на зорі відносин, Люба не стала нapoджувати від Петра, хоча могла б. Тоді ж, виходить, могла зaвaгітніти? Поки свекруха не припечатила їх своїми словами про те, що для батьківства вони ще не дозріти.

– Якщо чесно, то я і зараз так думаю, – зітхає Людмила Гнатівна. – Але тепер уже мовчу, хоча це вже й не важливо. Ні син, ні невістка зі мною не спілкуються. Образилися! Через сторонніх людей дізнаюся, як у сина справи.

facebook