Украина
Чого Україні очікувати в новому році: астролог Осипенко дала прогноз і вказала на «раптову подію»

Осипенко повідомила, коли в Україні все почне змінюватися на краще.

Повідомляє hot-news з посиланням на segodnya

Майбутній 2018 рік Жовтого Собаки принесе Україні позитивні моменти, починаючи з травня, а ось до квітня включно буде нестабільний період. Про це на прес-конференції розповіла завідуюча кафедрою астропcихoлогії Європейського інституту міждисциплінарних досліджень і освіти Олена Осипенко.

Вона розповіла про якусь таємничу подію, яка повинна відбутися в травні наступного року.

Читайте також: ГОРОСКОП НА 31 ГРУДНЯ 2017: КОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВЕСЕЛО, А ХТО ЗАДУМАЄТЬСЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ РOДУ

«Ситуація, яка буде в 2018 році, досить цікава для країни. Найголовніша планета – це Сонце. Сонце в Україні в першому градусі Діви – земний знак. Уран входить в травні 2018 року в перший градус Тельця. Два земних знака. Це створює хороший і стабільний «аспект», який перший раз себе проявить в травні.

Це буде раптова подія, але досить позитивна. Я її охарактеризувала як укладання вигідних договорів, зміна статусу країни. Адже Сонце – це і президент, це і імідж країни, він буде піднятий, тобто, якісь події будуть цьому сприяти».

Однак перша половина року, як зазначила астролог, не будуть легкими для України, однак пізніше піде позитив.

«Будуть підніматися корупційні cкaндали.  Це ще не стабільний період – до квітня включно. Ось в травні-червні піде вже якийсь новий струмінь, який підніме настрій людям, і є надія, що ситуація зміниться на краще. Народ – це Місяць. місяць перебуває у Водолії. Водолій – це собода і незалежність. У нас в кpoві ця свобода і незалежність.

Наш народ ніколи не стане на коліна. Нашим народом  буде важко завжди «управляти», підкреслила вона.

facebook