«Чоловічі» та «жіночі» знаки зодіаку: дізнайся, яка в тебе енергетика. А ти знала, що знаки зодіаку діляться на «чоловічі» та «жіночі»? Це не має жодного відношення до твоєї статі, зате має пряме відношення до твоєї енергетики. Хочеш дізнатись, який знак у тебе? Тоді скоріше читай наш гороскоп!

«Чоловічі» та «жіночі» знаки зодіаку: дізнайся, яка в тебе енергетика.

А ти знала, що знаки зодіаку діляться на «чоловічі» та «жіночі»? Це не має жодного відношення до твоєї статі, зате має пряме відношення до твоєї енергетики. Хочеш дізнатись, який знак у тебе? Тоді скоріше читай наш гороскоп!

Жіночі знаки: Телець, Рак, Діва, Скорпіон, Козеріг та Риби.
Представників цих сузір’їв прийнято називати пасивною групою, що, звичайно ж, не означає, що ці знаки слабкі та безініціативні. Просто їхня енергетика така — некваплива, глибока та похмура. «Жіночі» знаки схильні швидше до збереження енергії, ніж її розтрати, і до споживання, а чи не до творення.

Їм притаманні риси, які раніше було прийнято вважати жіночими: м’якість, гнучкість, емоційність, здатність глибоко відчувати, розвинена інтуїція, чутливість та бажання оточувати турботою близьких. Це, як правило, інтроверти, меланхоліки чи флегматики.

Слабкість і сила «жіночих» знаків — в оборонній стратегії життя: їм важко досягати успіху, «нападати», долати та боротися з обставинами. Але, з іншого боку, ніхто краще за них не здатний вести рутинні справи, дбати про насущні дрібниці і привносити в життя спокій. «Жіночі» знаки бояться проблем, тому часто тягнуться до «чоловічих», наче в пошуку захисту. А ось опора їм не потрібна — вони самі можуть стати опорою та підтримкою будь-кому.

При цьому «жіночі» знаки готові діяти повільно, але впевнено, планомірно працюючи над собою та поступово домагаючись своїх цілей. Вони йдуть успішно повільно, зате майже ніколи не ризикують програти.

У відносинах із «жіночими» знаками потрібно пам’ятати, що їм важко вийти із зони комфорту та швидко прийняти рішення. Не варто на них давити, вони – як вода: обійдуть перешкоду та втечуть в інше життя. Зате на них завжди можна покластися.

Чоловічі знаки: Овен, Близнюки, Лев, Терези, Стрілець та Водолій
Цю зодіакальну групу прийнято називати активною чи позитивною. «Чоловічі» знаки зодіаку більше спрямовані назовні, на дії в соціумі, на активність поза своїм внутрішнім світом. Вони активні ектраверти, які більшою чаттю знаходяться в позитивному настрої, холерики та сангвініки.

Представники цих знаків мають якості, які раніше було прийнято вважати властивими чоловікам: відкритістю, незалежністю, індивідуалізмом, здоровим егоїзом, честолюбством, лідерством та масштабністю мислення. «Чоловічі» знаки амбітні, підприємливі, темпераментні та волелюбні. У них практичне мислення і вони не надають великого значення емоціям: на першому місці у них логіка та аналітика.

У той же час вони можуть страждати від надлишку енергії, яку нікуди прикласти: «чоловічим» знакам властиво бажання змінити світ під себе, а життя складається не тільки з великих відкриттів та завоювань, але й з рутини, з якою цим знакам, як правило, важко справлятися.

Якщо поряд немає «жіночого» знака, представники «чоловічої» шістки можуть самі собі нашкодити — просто через те, що нема кому вчасно направити в потрібне русло їхню кипучу енергію.

У відносинах із «чоловічими» знаками треба пам’ятати таке: не можна намагатися обмежувати їхню свободу та нав’язати свою думку. Вони цього не терплять. Воювати з «чоловічим» знаком — собі дорожче, бо битва — їхня стихія.

You cannot copy content of this page