Breaking News
Дядько не лише стильний, але й досвідчений. Перед тим як почати знайомитися, присилає офіціанта з пляшкою
Екстрасенс Таня любила працювати з клієнтками, що належали до суддівських та адвокатських родин. Особливо з тими, кого вона називала «вдовами правосуддя»
Немолода жінка сідає за столик. За маленький столик, на якому стояв комп’ютер її сина. Тепер на ньому стоїть вазон. Руки жінки нервово обсмикують зморшки на сукні. Ніхто такого не чекав, – каже вона. – Ніхто
Зараз в моєму житті настав період нерозуміння. Мене не розуміє мати, сестра і навіть дружина. Ніколи не думав, що збільшення заробітної плати так змінить моє життя
Я так і не зрозуміла, навіщо вона усе те мені розповідала. Що це – жалість, чи посилене почуття справедливості. Як би там не було, але зустріч з давньою подругою на ринку перевернула моє життя з ніг на голову і повернути усе, як було уже просто не можливо
Життєві історії
Чоловік запропонував донці здати на права, тому що задумав подарувати на народження дитини їй автомобіль. Я була проти – зайві навантаження, але донька якось легко пройшла навчання, народила дочку і отримала від чоловіка червоний «Ніссан». Правда, для цього довелося взяти кредит, але все ж

Моя донька з юності уявляла себе дружиною бізнесмена, причому будь-якого: старого, лисого, але щоб ні дня не жити в бідності. Так, дісталося їй у дитинстві – батько все на чарку пускав, а потім вже і до ігор дійшов, мало нас разом з квартирою не продав, добре, що я встигла розлучитися. Так у мене чоловік десь і пропав, може десь з безхатьками, може ще десь, не знаю, але борги я за нього довго віддавала. Був такий час, коли приходили «братки», спробуй не віддати! Загалом, жили в злиднях, але хоч квартиру зберегли.

Ось тому у моєї доньки і з’явилося таке бажання – бути багатою і відразу ж! Причому вона добре вчилася, отримала освіту медсестри, тому вона не просто якась там пристосуванка. Знайшла все ж собі нареченого: побачила оголошення, де жінці треба було приходити і ставити крапельниці на дому, почала заходити, там з її онуком і познайомилася. Бабуся така, трохи за 60 років, дама забезпечена, з бізнесом, який вона разом з квартирою потім передала онукові, але дуже нездужала на той момент, довго не топтала ряст. Молоді одружилися, стали жити на квартирі зятя. Він молодий, красивий, батьків у нього немає. Доньці зараз 29 років, а йому 32.

Сам зять бізнес не очолює, цим займається його досвідчений дядько, який досі, незважаючи на всі кризи, тримає справу на плаву. Він сам багато працює і вимагає від свого племінника повної викладки. Бізнес серйозний (логістика та вантажоперевезення), постійні роз’їзди, відрядження, затримка на роботі, нервування. Спочатку доньку мою все влаштовувало: вона зітхнула від того, що не треба рахувати копійки, і їй навіть працювати не треба було. Вона нарешті могла вільно піти в магазин, купити собі якусь сукню і туфлі, не замислюючись про те, що треба якось до получки доживати, і мені подарунки дарувала.

А потім донька дізналася, що при надії. Чоловік запропонував їй здати на права, тому що задумав подарувати на народження дитини їй автомобіль. Я була проти – зайві навантаження, але донька якось легко пройшла навчання, народила дочку і отримала від чоловіка червоний «Ніссан». Правда, для цього довелося взяти кредит, але все ж, тим більше зять його виплатив швидко. Але тут у доньки почалися капризи: «Що мені від цього подарунка, куди я з маленькою донькою їздити буду, сиджу як в золотій клітці, чоловік з ранку до ночі на роботі, доньку не бачить». І скиглить, і скиглить! Але чомусь коли вдруге носила маля, зраділа, синочка має. Різниця у дітей 3,5 року.

Я думала, що зараз у доньки не буде часу скиглити, але не тут-то було! Вона засмикала чоловіка, надзвонюючи йому на роботу, щоб він частіше приїжджав, тому що діти його не бачать, і вона сумує. Вона мені постійно скаржилася на смуток-тугу. Коли онукові було 2 роки, я взяла дітей і благала зятя взяти відпустку і відпочити з дружиною на морі, щоб стати ближче. Він так і зробив, але через 5 днів йому зателефонував дядько, на роботі завал, потрібно терміново приїхати. Зять залишив відпочивати мою дочку, а сам терміново полетів на роботу. Мабуть, це було у неї останньою краплею терпіння, вона почала замислюватися про розлучення.

Приїхала до мене зі сльозами забирати дітей, сказала, що сім’я руйнується через постійну зайнятість чоловіка. Вона дала чоловікові ще один шанс: домовлятися з дядьком, щоб він дав племіннику побільше вихідних або щоб вечори були вільні. Вона зла на цього дядька, що він має такий вплив. Я донці пояснюю, що її чоловік поки тільки набирається досвіду, щоб потім усім цим керувати самостійно, а для цього вчитися і вчитися треба. Що їй ще треба: чоловік не п’є, гроші в дім приносить, повністю сім’ю забезпечує. В чому проблема? Але для неї тепер важливіше не бізнес чоловіка, а то що в родині немає спілкування батька з дітьми, немає загальних свят, немає зближення. Але сама ж хотіла такого чоловіка!

Зараз у доньки з чоловіком все складно. Вона вже не лякає свого чоловіка, а безпосередньо готується до розлучення. Попередила мене, що скоро переїде, шукає роботу, ну і про виплати подбала: збирає на всі документи. Зять незрозуміло як на це реагує: йому б прийти і впасти на ліжко від утоми, не до з’ясувань стосунків. Донька каже: «Якщо я піду, він навіть цього не помітить». Можливо, але я вважаю її божевільною. Вона що – після роботи вільніше стане? Треба буде бігати з дитсадка на роботу і назад, і жити зовсім без чоловіка. Зараз у неї мрія – знайти простого хлопця, який працює по 8 годин на день і не загинається на своєму бізнесі. Але хто її візьме з двома дітьми і капризами? Не знаю, про що вона думає.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page