Чоловіки–Діви прагнуть ідеальної партнерки. Які помилки робити жінкам не варто

Чоловіки-Діви найбільші холостяки, а все через свій м’який характер, який вони намагаються всіляко приховати. Тому й видаються дуже стриманими та неговіркими, бо довго думають над тим, що сказати та як вчинити.

Діви будуть довго придивлятися до обраниці і їх насамперед цікавитиме наступне:

– Економність – якщо обраниця кидається грошима і на дрібниці – це йому не сподобається.

– Пунктуальність.

– Охайність.

– Вміння підтримати розмову.

За цими рисами ви можете розпізнати й самого чоловіка-Діву, тому він цінує подібне і в партнерці. Вони вже на першому побаченні оцінюють дівчину, як майбутню господиню і їхньому домі.

Діви дуже надійні в відносинах і вони підтримають свою дружину в складній ситуації, вони практично не скандалять і відрізняються стабільністю і міцністю.

Вони опікуватимуться дружиною, мов дитиною – з увагою і розумінням ставитиметься до ваших захоплень, піклуватиметься про самопочуття і здоров’я. Але не чекайте від нього якоїсь бурхливої пристрасті чи подвигу, вони тихо й планомірно вас добиватимуться. Ви будете відчувати тепло і затишок, але не бурхливі емоції.

Так само стримані Діви будуть і в сімейному житті – романтики не чекайте, як і скандалів чи претензій. В стосунках вони віддають перевагу довірі і безумовному прийняттю.

В стосунках ці чоловіки більше віддають, ніж отримують, вони вміють заробляти і балувати свої рідних. Проте витирати ноги об себе не дасть.

Недоліками Діви є його прагнення до досконалості і ототожнення себе і того, хто і що поруч з ним. Репутація ваша – це його репутація, тому ваша поведінка буде визначальною.

Такі знаки як Тельці, Леви, Діви, терези, Козероги і Водолії будуть найбільш гармонійні для чоловіка-Діви.

Фото Ярослава Романюка

You cannot copy content of this page