Чоловіки, які рідко одружуються: 5 знаків зодіаку

Чоловіки, які рідко одружуються: 5 знаків зодіаку

Зірки зберігають свої таємниці, і астрологія є ключем до розуміння, чому деякі представники зодіакального кола так неохоче одружуються.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Овни, уособлення пристрасті та імпульсивності, моментально закохуються, але їхня вогненна любов так само швидко зникає. Ці люди, усвідомлюючи свою схильність до змін настрою, відкладають момент шлюбу. Коли йдеться про серйозні кроки, Овен включає свій аналітичний склад розуму, оцінюючи ситуацію ретельно і без поспіху.

Овни не впевнені в необхідності шлюбу, віддаючи перевагу вільним і незалежним відносинам. Незважаючи на суспільний тиск та натяки рідних, вони впевнено підкреслюють свою думку про його надмірність у сучасному світі. Вірний своїм переконанням, Овен не збирається поступатися кричущим стереотипам і воліє слідувати своєму шляху в пошуку щастя.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Близнюки бояться втратити свою дорогоцінну свободу. Шлюб, на думку багатьох з них, є неволею, що позбавляє можливості насолоджуватися подорожами, веселими вечірками і беззавітними витівками.

Близнюки вважають, що їхні душевні прагнення можуть бути незрозумілими в контексті шлюбних зв’язків.

Для того щоб умовити Близнюків на сімейне життя, необхідно не просто закохати їх, а й утримувати у стані безмежної закоханості. Навіть у такому разі вони, вірні своїй природі, ухилятимуться від рішучого кроку.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони не проти укласти шлюб, але складний характер часто стає перепоною на шляху до головного кроку. Цей знак віддає перевагу відносинам, що уникають офіційного підтвердження в РАГСі. Такий підхід дозволяє Скорпіонам легше контролювати ситуацію та за необхідності гордо вказати партнеру на вихід.

Самотність не лякає Скорпіона, а стереотипи про обов’язкові весільні зв’язки для нього лише викликають сміх. Він упевнений, що серйозні стосунки необов’язково мають завершитися весільним вівтарем, і з цією думкою легко протистоїть обов’язкам шлюбу, що нависають.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Для більшості Стрільців ідея шлюбу видається лише втіхою. Впевнені в собі особи вважають, що їм не потрібні подібні «милиці». Свобода — їхній вірний компас, і вони чудово почуваються, мандруючи своїм світом і пропагуючи свої переконання. І хоча іноді Стрільці можуть відчувати нудьгу і філософствувати, цей стан проходить швидко, не затримуючись у їхньому житті.

Ці невиправні мандрівники рідко затримуються в пункті «родина», віддаючи перевагу вільному польоту над буденністю. Для Стрільців сімейне життя — це обмеження, якого у прагненні свободи вони уникають.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Як і Близнюки, Водолії надають величезного значення своїй свободі і намагаються уникнути будь-яких обставин, які можуть обмежити їхню незалежність. Для Водолія інститут шлюбу є серйозною загрозою його свободі. Не кожен може переконати Водолія у необхідності сімейного життя, і навіть якщо хтось сміливий зробить спробу, спільне життя із цим знаком викликатиме чимало труднощів.

Водолії вимогливі у побуті і часто критикують оточуючих, не бажаючи визнавати свої недоліки. Якщо вони відчують, що шлюб «обрізає їхні крила», вони готові відступити, прагнучи позбутися уявних сімейних кайданів.

You cannot copy content of this page