Чому Діви повинні стежити за здоров’ям, а Козерога — за язиком: гороскоп на робочий тиждень з 17 по 21 липня

Овен

Цього тижня Овна мають спробувати щось нове — це може бути хобі, музика або стиль одягу. Не бійтеся виходити за рамки звичного та експериментувати. Однак зірки застерігають від того, щоб хапатися за все одразу.

Телець

Комунікабельність і чарівність Тельців виявляться у всій красі. Цілком ймовірно, що ви заведете нових знайомих або виявите когось несподівано цікавого серед старих. Але не забувайте про себе: приділіть час відпочинку та роздумам, коли буде така можливість.

Близнюки

Людям, які народилися під знаком Близнюків, незабаром доведеться виявити креативність та творчий потенціал. Будьте готові до того, що не всі схвалять вашу роботу. Зверніться до близьких по допомогу, якщо знадобиться, і вірте в себе.

Рак

Раки найближчого тижня зіштовхнуться із емоційними викликами. Зірки обіцяють, що вам не загрожує нічого, чого ви не зможете впоратися, доклавши трохи зусиль. Якщо знадобиться, скиньте зайву енергію у спортзалі чи на прогулянці.

Лев

Лева чекає подорож або навіть тимчасова зміна місця проживання. Будьте готові до труднощів і пам’ятайте, що вони можуть обернутися новими можливостями.

Діва

Цього тижня Діви відчуватимуть втому та апатію. Не треба докоряти собі та працювати через силу, краще відпочиньте та присвятіть час своєму самопочуттю. Якщо ви збиралися розпочати серйозний проект, його краще поки що відкласти.

Терези

Терезам найближчим часом стане в нагоді вся їхня дипломатичність і вміння шукати компроміси. Можливо, конфлікт торкнеться вас особисто, але не виключено і те, що доведеться вирішувати чужі проблеми.

Постарайтеся виявляти більше такту та делікатності.

Скорпіон

Людям, які народилися під знаком Скорпіона, найближчим часом варто виявляти обережність та не довіряти всім поспіль. Можливо, хтось захоче вас обдурити або ви самі зробите помилку через розсіяність.

Постарайтеся бути раціональнішими і виявляти увагу до деталей.

Стрілець

Для Стрільців цей тиждень стане періодом напруженої роботи та кар’єрного зростання. Отримуйте нові навички, проявляйте ініціативу і не бійтеся ставити запитання.

Козеріг

Козерогам варто уважніше стежити за тим, що і кому вони говорять — цього тижня ваші слова матимуть велику вагу. Слідкуйте за тим, щоб нікого не образити і не побалакати випадково якусь таємницю. Втім, не виключено, що несподівана відвертість обернеться успіхом.

Водолій

Водолії почуватимуться дещо невпевнено. Не бійтеся йти на ризики та приймати відповідальні рішення – це надійний спосіб дізнатися, чого ви насправді хочете. Якщо вам таки некомфортно, зверніться за порадою до людей, яким довіряєте.

Риби

Риби на цьому тижні будуть більш чутливими та нервовими, ніж зазвичай. Знайдіть час для творчості, спорту чи поїздок на природу – це сприяє емоційній стабільності. У крайньому випадку розслабитися допоможуть свіже повітря та гарний сон.

 

You cannot copy content of this page